Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Woli Mieleckiej. 19-latka potrącona przez ciężarówkę

Dodano: 23.10.2024 r. / Redakcja

fot. KPP w Mielcu
fot. KPP w Mielcu

WOLA MIELECKA. Do tragicznego wypadku doszło dziś na drodze wojewódzkiej nr 984, w miejscowości Wola Mielecka. Samochód ciężarowy potrącił 19-letnią pieszą. Jej życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło przed godz. 12:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów z mieleckiej komendy wynika, że 19-letnia kobieta najprawdopodobniej wtargnęła na jezdnię wprost przed nadjeżdżający samochód ciężarowy. Niestety, jej życia nie udało się uratować.

65-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczają miejsce zdarzenia i wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Na drodze, gdzie doszło do wypadku występują utrudnienia w ruchu. - Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin - przekazała podkom. Bernadetta Krawczyk, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.


Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 11 przypadków zakażenia [16.03.2020]

PODKARPACIE. Potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV2 na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Szósty przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sześć osób zakażonych koronawirusem, 1139 pod nadzorem, blisko 400 w kwarantannie domowej – tak wygląda aktualna sytuacja w związku z koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Polsce u kolejnych siedmiu osób potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dwie z nich są z Podkarpacia.

Podkarpacie

Rajd Rzeszowiak przełożony

W związku z aktualna sytuacja epidemiologiczną, organizatorzy Rajdu Rzeszowiak zdecydowali o jego przełożeniu na inny termin. Nowy termin zawodów zostanie podany tak szybko jak to będzie możliwe.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [12.03.2020]

PODKARPACIE. 3 osoby zakażone koronawirusem, 607 osób pod nadzorem, 146 w kwarantannie domowej, 12 hospitalizowanych...

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Silnie powieje na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało komunikat o silnych wiatrach, które wystąpią dziś w 10 powiatach na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [11.03.2020]

Jedna osoba zakażona koronawirusem, 422 osoby pod nadzorem, 93 w kwarantannie domowej, 11 hospitalizowanych...

Podkarpacie

3 przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

RZESZÓW. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród zakażonych są dwie osoby z Podkarpacia.

Reklama