Rzeszów - Wtorek, 03.02.2026
Reklama

Stracił panowanie nad samochodem i wpadł do rzeki

Dodano: 08.10.2021 r.

fot. KPP Ropczyce
fot. KPP Ropczyce
PODKARPACIE. 19-letni kierowca mazdy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rzece. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś rano w miejscowości Gnojnica w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 19-letni kierowca mazdy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie wpadł do rzeki gdzie auto dachowało. 19-latek został przewieziony do szpitala. Młody kierowca był trzeźwy.

W miejscu zdarzenia policjanci wykonują oględziny oraz zabezpieczają ślady i dowody, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności zdarzenia

 
Źródło: KPP Ropczyce
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od początku pandemii [29.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu padł nowy rekord pod względem dobowej liczby zachorowań na Covid-19.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Róża. Wózek widłowy przygniótł 33-latka

PODKARPACIE. W miejscowości Róża na Podkarpaciu, 33-letni mężczyzna został przygnieciony przez wózek widłowy. Niestety jego życia nie udało się uratować. W sprawie zatrzymano 48-letniego mężczyznę.

Podkarpacie

Spada liczba ognisk koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jeszcze w poniedziałek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie informowała o 22 ogniskach koronawirusa na terenie województwa podkarpackiego. W chwili obecnej jest ich 4.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. Ponad 1000 przypadków [28.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 1039 nowych przypadków. Zmarło 22 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Punkty dive-thru na Podkarpaciu wydłużają godziny pracy

PODKARPACIE. W ostatnim tygodniu wszystkie punkty pobrań w województwie podkarpackim zwiększyły łączną tygodniową liczbę godzin pracy o 174 godziny.

Podkarpacie

Koronawirus. 742 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu [27.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono 742 przypadki, 283 osoby wyzdrowiały. Zmarło 5 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Zginęły dwie młode osoby

PODKARPACIE. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w niedzielę na drogach Podkarpacia. W Mielcu zginął 22-latek, natomiast w Makowisku w powiecie jarosławskim śmierć poniosła 16-letnia pasażerka mercedesa.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 729 zakażeń, 491 wyzdrowień, 7 zgonów [26.10.2020]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie zajęło 5. miejsce pod względem liczby nowych przypadków koronawirusa potwierdzonych w ciągu ostatniej doby – zachorowało 729 osób. Jednocześnie odnotowano rekordową liczbę wyzdrowień – 491 osób. Zmarło 7 mieszkańców...

Reklama