Rzeszów - Środa, 13.08.2025
Reklama

Straciła panowanie nad pojazdem. Do szpitala trafiły cztery osoby

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Ponad trzy godziny trwały utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 875 w Maleniskach w związku ze zdarzeniem drogowym, które miało miejsce około godz. 7. W wyniku dachowania pojazdu, cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 7 na drodze krajowej nr 875 w miejscowości Maleniska. Droga wojewódzka nr 875 relacji Leżajsk – Sokołów Małopolski była zablokowana. Ruch został przywrócony po godz. 10.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym volkswagenem, jadąc w kierunku Leżajska, prawdopodobnie podczas wyprzedzania, na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu, następnie samochód koziołkował.

W pojeździe jechały cztery młode osoby, wszyscy zostali przewiezieni do szpitali. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na terenie Podkarpacia trwają ćwiczenia pk. Twierdza-19. Uczestniczą w nich jednostki z Rzeszowa

PODKARPACIE. 23 stycznia odbyło się spotkanie uczestników ćwiczenia z wojewodą podkarpackim Ewą Leniart.

Podkarpacie

CBA zatrzymało trzech podkarpackich przedsiębiorców

PODKARPACIE. CBA nie nie wyklucza kolejnych zatrzymań w sprawie.

Podkarpacie

Śmiertelne w skutkach potrącenie pieszego i ucieczka z miejsca wypadku. 25-latek może trafić do więzienia na 12 lat

PODKARPACIE. Wsiadł pijanym za kołko i potrącił rowerzyste. Cyklista zmarł, kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Podkarpacie

Trójka nastolatków podejrzana o rozbój. Obezwładnili i okradli 15-latka

KROSNO. 15-letni chłopiec został zaatakowany przez trzech nastolatków, którzy go obezwładnili i ukradli mu 100 złotych.

Podkarpacie

Dwóch Afgańczyków ukryło się w naczepie z jabłkami

PODKARPACIE. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci z Niska. 

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca samochodu był pijany

PODKARPACIE. Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu.

Reklama