Rzeszów - Poniedziałek, 28.07.2025
Reklama

Super Sprint Straszydle 2024. W tym rajdzie może wystartować każdy, kto ma prawo jazdy

Dodano: /

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

PODKARPACIE. Dziś do godz. 23:59 można jeszcze zgłaszać się do udziału w amatorskiej imprezie samochodowej pn. Super Sprint Straszydle 2024. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 października w Straszydlu w gminie Lubenia.

Impreza zostanie rozegrana na 2-kilometrowej próbie sprawnościowej. Może w niej wystartować każdy chętny posiadacz prawa jazdy i sprawnego, dopuszczonego do ruchu drogowego samochodu. Start i park serwisowy zlokalizowany będzie na parkingu przy kościele w Straszydlu.

Wydarzenie stanowi 5. rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super Sprincie. Próba sprawnościowa przebiegać będzie fragmentem odcinka specjalnego Lubenia, kultowego oesu Rajdu Rzeszowskiego, doskonale znanego kibicom rajdowym w Polsce.

Każda załoga przejedzie próbę sprawnościową czterokrotnie. Przejazdy odbywać się będą w godzinach od 11:30 do 13:30. Wcześniej odbędzie się odbiór dokumentów, badanie kontrolne samochodów oraz zapoznanie z trasą.

Na najlepszych czekają puchary.

Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane są w formie elektronicznej do 23 października (środa), do godz. 23:59. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły zasady zgłoszeń i wysokość wpisowego dostępne są na stronie internetowej organizatora: http://www.automobilrzesz.pl.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [1.06.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 10 zakażeń, 0 zgonów [31.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ruch wahadłowy na moście w Huzelach

PODKARPACIE. Utrudnienia na moście w Huzelach w związku z kontynuacją remontu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Pożar domu w Rakszawie. W środku znaleziono zwęglone zwłoki

PODKARPACIE. Pożar gasiło Kkilkudziesięciu strażaków. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [27.05.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Czołowe zderzenia dostawczaka z osobówką. Bus się zapalił

PODKARPACIE. W Odrzykoniu, w powiecie krośnieńskim doszło do czołowego zderzenia dostawczego volkswagena z samochodem osobowym. Bus się zapalił. Jego kierowca z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Podkarpacie

Brawurowa jazda 24-latka. 31 punktów karnych i wysoki mandat

PODKARACIE. 24-letni motocyklista jechał blisko 120 km/h w terenie zabudowanym. Swoim stylem jazdy stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 32 zakażenia, 8 zgonów [26.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama