Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

Tragedia na stawie w Zgodzie. Pod nastolatkami załamał się lód. Jeden nie żyje

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w weekend na stawie w Zgodzie koło Jarosławia. Pod trzema nastolatkami załamał się lód. Dwóm udało się uratować, trzeci – pomimo reanimacji – zmarł.

Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach wieczornych. Dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na zbiorniku wodnym w miejscowości Zgoda, pod nastolatkiem załamał się lód. W rejonie stawu były już służby ratownicze.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że trzech nastolatków, mieszkańców powiatu jarosławskiego, około godz. 18:00  weszło na lód na stawie. Krucha tafla lodu załamała się pod chłopcami. 12-latkowi udało się wyjść na brzeg o własnych siłach i pomóc swojemu rówieśnikowi wydostać się z wody. Kolejnego próbował chwycił za kaptur, niestety po chwili 13-latek zniknął pod powierzchnią wody.

Strażacy wydostali na brzeg 13-latka i przystąpili do reanimacji. Chłopiec został przetransportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie. Dwie osoby wyzdrowiały

PODKARPACIE. Brak nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 1 nowa ofiara śmiertelna, 2 wyzdrowienia.

Podkarpacie

60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu

PODKARPACIE. Do pożaru doszło przy ul. Wspólnej w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W porannym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny potwierdził dwa  owe przypadki zakażenia koronwirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty "drive thru"

​PODKARPACIE. W czterech podkarpackich miastach powstały punkty „drive thru” dla osób w kwarantannie. Piąty powstanie w Rzeszowie.

Podkarpacie

Budowa S19 na Podkarpaciu. Pomimo pandemii prace trwają

​PODKARPACIE. Prace przy budowie S19 na Podkarpaciu nie zwalniają tempa. Roboty prowadzone są na 5 z 6 odcinków.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1 nowy przypadek zakażenia, kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 7 maja w szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia pacjentka.

Podkarpacie

Koronawirus. Zero nowych przypadków. 12 osób wyzdrowiało [6.05.2020]

PODKARPACIE. Dziś w województwie podkarpackim nie odnotowano żadnego nowego przypadku zakażenia koronawirusem, a 12 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

W szpitalu w Łańcucie zmarła pacjentka z koronawirusem

PODKARPACIE. To 79-letnia kobieta z powiatu tarnobrzeskiego.

Reklama