Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

Tragedia na torach. Nie żyje 47-letni mężczyzna

Dodano:

Fot. KMP Tarnobrzeg
Fot. KMP Tarnobrzeg
TANOBRZEG. W nocy z niedzieli na poniedziałek w Tarnobrzegu doszło do tragicznego wypadku. Pociąg towarowy najechał na leżącego na torach mężczyznę. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło około godz. 3:00 na torach przy ul. Kolejowej. Jak ustaliła policja, pociąg towarowy przewożący węgiel z Sosnowca do Kozienic, będąc na wysokości osiedla Wielowieś, na nieoświetlonym odcinku torów, najechał na leżącego na torach mężczyznę – 47-letniego mieszkańca Tarnobrzega. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu.

59-letni maszynista był trzeźwy.

Policjanci i prokurator wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

 
Źródło: KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zgonów od początku pandemii [18.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatnich 24 godzin potwierdzono 777 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Kolejne wsparcie dla podkarpackich szpitali na walkę z Covid-19

PODKARPACIE. 76 respiratorów i 83 kardiomonitory trafiło do podkarpackich szpitali. To kolejne wsparcie z Agencji Rezerw Materiałowych.

Podkarpacie

11-latek potrącony przez samochód. Śmigłowiec zabrał go do szpitala w Rzeszowie

PODKARPACIE. Obrażenia 11-latka nie zagrażają jego życiu.

Podkarpacie

Szlaki w Bieszczadzkim Parku Narodowym znów otwarte

PODKARPACIE. Przez blisko 2 tygodnie niektóre szlaki w Bieszczadzkim Parku Narodowym były nieczynne z powodu remontu. Od 16 listopada wszystkie trasy są już dostępne dla turystów.

Podkarpacie

Dostawczakiem uderzył w wiadukt kolejowy

PODKARPACIE. 30-letni kierowca dostawczego Iveco nie zmieścił się pod wiaduktem. Mężczyzna kierował się nawigacją i nie zauważył znaku. 

Podkarpacie

Dwa ogniska koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Sanepid podał aktualne dane dotyczące ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Pobili taksówkarza, bo nie chciał zabrać psa

PODKARPACIE. 41-letni taksówkarz z Krosna został brutalnie pobity przez trzy osoby - dwóch mężczyzn i kobietę. 

Reklama