Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Tragedia nad Jeziorem Solińskim. Utonął 59-letni mężczyzna

Dodano: /

fot. Archiwum KPP w Lesku
fot. Archiwum KPP w Lesku

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 16:00 na Jeziorze Solińskim w miejscowości Rajskie. Utonął 59-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego.

Jak wynika z ustaleń leskich policjantów, 59-latek pływał po zalewie łodzią elektryczną. W pewnym momencie łódka razem z mężczyzną poszła na dno. Wystający z wody dziób łodzi zauważył mężczyzna, który wcześniej widział ją poruszającą się po jeziorze. Kiedy podpłynął do wraku, zauważył dryfujące ciało mężczyzny. Świadek wyciągnął go z wody i powiadomił służby. Podjął również próbę reanimacji mężczyzny. Niestety, życia 59-latka nie udało się uratować.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.



Źródło: KPP w Lesku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PRZEMYŚL. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów.

Podkarpacie

Otwarto nowy łącznik autostradowy. Inwestycja kosztowała blisko 11 mln zł

DĘBICA. Łącznik połączy autostradę A4 ze starą krajową „czwórką” oraz z drogą wojewódzką Dębica – Mielec.

Podkarpacie

Powstał ilustrowany przewodnik po Bieszczadach dla rodzin z dziećmi

Do wyjazdu w Bieszczady zachęcają twórcy przewodnika NIEMAPA.

Podkarpacie

Będzie otwarcie łącznika A4 z drogą krajową nr 94

PODKARPACIE. Nowy łącznik zostanie otwarty już w najbliższy piątek. 

Podkarpacie

Pijany jechał pod prąd autostradą. 6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala

PODKARPACIE. Kierowca renaulta, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z busem, w którego tył uderzyło jeszcze subaru.

Podkarpacie

Zawodnicy wyścigu kolarskiego wjadą na Podkarpacie. Będą utrudnienia w kilku miastach [TRASA]

PODKARPACIE. Zawodnicy 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków w najbliższy weekend wjadą na teren Podkarpacia.

Podkarpacie

4,5 mln na nowe miejsca pracy i utrzymanie obecnych

PODKARPACIE. Sześć Lokalnych Grup Działania otrzymało dodatkowe pieniądze na realizację Lokalnych Strategii Rozwoju.

Reklama