Rzeszów - Wtorek, 15.07.2025
Reklama

Tragedia nad wodą. 45-latek poślizgnął się i wpadł do rzeki. Zmarł w szpitalu

Dodano:

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Dwaj mężczyźni wracali z łowienia ryb. Jeden z nich się poślizgnął, wpadł do rzeki i zniknął pod wodą. Strażacy wyciągnęli go na brzeg. Po przeprowadzonej reanimacji, mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety po kilku godzinach zmarł. 

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 22:00 w Straszęcinie w powiecie dębickim. Jak informuje Policja, dwóch mieszkańców powiatu dębickiego, w wieku 45 i 27 lat, wybrało się wieczorem na ryby nad rzekę Wisłoka. Podczas powrotu brzegiem rzeki,  starszy mężczyzna prawdopodobnie poślizgnął się i wpadł do wody. Młodszy kolega próbował podać mu wędkę, jednak ten nie zdołał jej chwycić i zniknął pod wodą.

Na miejsce zdarzenia przybyli strażacy, którym udało się odnaleźć mężczyznę i wyciągnąć na brzeg. Po przeprowadzonej reanimacji, 45-latek został przewieziony do szpitala. Niestety po kilku godzinach zmarł. 

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ukradł psa, którego wartość wynosiła ok. 1000 zł. Grozi mu 5 lat więzienia

JAROSŁAW. Początkiem lutego, mężczyzna ukradł psa rasy york terrier czekającego przed sklepem na właścicielke.

Podkarpacie

Silne wiatry na Podkarpaciu. 135 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Podkarpacie

Pożar na Podkarpaciu. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. 20 lutego na terenie województwa podkarpackie dwie osoby straciły życie w wyniku pożarów.

Podkarpacie

Rozpoczęto budowę kolejnego odcinka S19

Inwestycja warta ponad 272 mln zł ma być gotowa w 2022 roku. 

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Nisku. Kierowca peugeota wjechał pod tira

NISKO. Do wypadku doszło ok. godz. 7.30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 w Nisku z ul. Rzeszowską.

Podkarpacie

Ambasador Izraela gościł na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alexander Ben Zvi  przyjechał na Podkarpacie w związku z wręczenia medalu "SPR Sprawiedliwy wśród Narodów Świata".

Podkarpacie

Ścieżka rowerowa z Soliny do Zakopanego o długości ok. 256 km? Trwa zbiórka podpisów

PODKARPACIE. Trasa rowerowa z Soliny do Zakopanego będzie miała długość ok. 256 km.

Podkarpacie

162 km/h w obszarze zabudowanym

PODKARPACIE. O 112 km/h przekroczył prędkość w terenie zabudowanym 29-letni kierowca volvo.

Reklama