Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Tragedia nad zalewem Podwolina w Nisku. Utonął 22-letni mężczyzna

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. 22-letni mężczyzna z powiatu stalowowolskiego utonął w zalewie Podwolina w Nisku. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności utonięcia.

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 15:00, na kąpielisku Podwolina w Nisku. Jak wstępnie  ustalili policjanci, 22-letni mężczyzna, wszedł do wody i po odpłynięciu kilkudziesięciu metrów od brzegu, zaczął tonąć. Do akcji ratunkowej skierowano 7 zastępów straży pożarnych, w tym płetwonurków. Po kilkudziesięciu minutach poszukiwań, 22-latek został odnaleziony w odległości ok. 10 m od brzegu, na głębokości ok. 3 metrów. Wydobyto go na brzeg i podjęto reanimację. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Nisko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości poszukują wolontariuszy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Poszukiwanych jest blisko 500 wolontariuszy Paczki i 110 Akademii.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W poniedziałek burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Burzom towarzyszyć będą silne opady deszczu do 20 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h.

Podkarpacie

Nowa atrakcja w Solinie już dostępna dla turystów. Minął pierwszy tydzień

PODKARPACIE. Od 1 lipca turyści korzystają z nowego ośrodka turystycznego w Solinie i jego głównej atrakcji, czyli kolei gondolowej. 

Podkarpacie

Policjanci z Sanoka eskortowali do szpitala rodzącą kobietę

PODKARPACIE. Sanoccy policjanci pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą. Dzięki ich pomocy, przyszła mama w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę specjalistów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Zarębkach. Nie żyje 35-letni motocyklista

PODKARPACIE. 35-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i najprawdopodobniej uderzył w barierę ochronną. Mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejna ofiara wody w powiecie leżajskim

PODKARPACIE. 60-letni mężczyzna utonął w zbiorniku wodnym w Przychojcu.

Podkarpacie

Tragedia w Leżajsku. W zbiorniku melioracyjnym utonął 24-latek

LEŻAJSK. 24-letni mężczyzna utonął nad tzw. Florydą. Jest pierwszą w tym sezonie ofiarą wody w powiecie leżajskim.

Reklama