Rzeszów - Sobota, 10.05.2025
Reklama

Tragedia w Brzeźnicy. 23-latka wjechała pod pociąg. Zginęła na miejscu

Dodano:

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Brzeźnicy. 23-letnia kobieta wjechała autem przed nadjeżdżający pociąg. Zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 10:00 w Brzeźnicy przy ulicy Kasztanowej. Jak wstępnie ustalili policjanci, 23-letnia kobieta kierująca citroenem nemo, wjechała bezpośrednio przed nadjeżdżający pociąg techniczny.  Młoda kobieta zginęła na miejscu.

Maszynista był trzeźwy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy pod nadzorem prokuratora pracują nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku.

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Otwarcie kolejki linowej i ośrodka PKL w Solinie już w lipcu. Znamy cennik

PODKARPACIE. Nowa atrakcja turystyczna w Solinie zostanie otwarta w lipcu. Już wkrótce ruszy rezerwacja biletów na podróż koleją gondolową. Ogłoszono ceny atrakcji w ośrodku PKL.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 41-latek

PODKARPACIE. 41-letni mężczyzna zginął pod kołami pociągu. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 czerwca po godz. 3:00 w miejscowości Tryńcza.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Skołoszynie. Nie żyje 47-latek

PODKARPACIE. W Skołoszynie, na drodze krajowej nr 28, doszło do czołowego zderzenia kierującego motocyklem z samochodem osobowym. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł.

Podkarpacie

Tragedia nad zalewem Podwolina w Nisku. Utonął 22-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności utonięcia.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Rudzie. Nie żyje 21-letni kierowca

PODKARPACIE. Młody kierowca zjechał z drogi, kilkukrotnie dachował i uderzył w betonowy przepust. Pomimo reanimacji, zmarł.

Podkarpacie

W ciągu DK9, DK19 i DK94 powstaną chodniki

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę chodników w Lutczy (DK19), w Ropczycach (DK94) oraz na odcinku Zarębki – Kolbuszowa (DK9). 

Podkarpacie

W długi weekend więcej policjantów na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci już dziś rozpoczęli wzmożone działania w związku z długim weekendem.

Podkarpacie

Perony na stacji Ropczyce zostaną przebudowane

PODKARPACIE. Dzięki przebudowie stacja zyska lepszą funkcjonalność. 

Reklama