Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Tragedia w Radymnie. 36-latek pobił kobietę, zmarła w szpitalu

Dodano: /

Miejsce w którym doszło do tragicznego pobicia / fot. KPP w Jarosławiu
Miejsce w którym doszło do tragicznego pobicia / fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. 36-letni mężczyzna zaatakował 58-letnią kobietę. Poszkodowana straciła przytomność i trafiła do szpitala. Tam niestety zmarła. Agresor został ujęty przez przechodnia, a następnie trafił w ręce policji.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Radymno w powiecie jarosławskim. Około godz. 14:00 policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że jej syn przerwał leczenie, jest agresywny i stwarza zagrożenie dla niej oraz innych osób. Jak twierdziła, mężczyzna oddalił się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku.

Kiedy funkcjonariusze prowadzili czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zgłoszenia oraz ustalenie rysopisu mężczyzny, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał kolejne zgłoszenia - o uszkodzeniu dwóch samochodów oraz o pobiciu kobiety na os. Tysiąclecia w Radymnie. Sprawca tych czynów został ujęty tuż po zdarzeniu przez przypadkowego przechodnia.

Reklama

Policjanci zatrzymali mężczyznę i potwierdzili, że jest to 36-latek, wobec którego interwencję zgłaszała matka. Podczas zatrzymania mężczyzna był trzeźwy, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Mundurowi ustali, że kobieta zaatakowana przesz agresywnego 36-latka to 58-letnia mieszkanka Radymna. Na skutek pobicia straciła przytomność. Policjanci opiekowali się poszkodowaną do czasu przyjazdu karetki. - Funkcjonariusze którzy przyjechali na miejsce, udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej i monitorowali jej czynności życiowe do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Kobieta została przetransportowana przez ratowników medycznych do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.

Policjanci wykonali oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Trwają czynność pod nadzorem prokuratora mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wstrzymano ruch kolejowy na odcinku Nisko - Rudnik nad Sanem [AKTUALIZACJA]

Ciężarówka uszkodziła sieć trakcyjną. Trwa usuwanie awarii. 

Podkarpacie

Koronawirus. Zmarły dwie osoby. Brak nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W weekend w województwie podkarpackim potwierdzono tylko 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. Niestety dwie kolejne osoby zmarły.
 

Podkarpacie

Przejście graniczne w Medyce otwarte dla pieszych

PODKARPACIE. Piesi mogą przekraczać granicę z Ukrainą na przejściu w Medyce. W dalszym ciągu nie ma tu możliwości przekroczenia granicy środkami transportu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje starszy mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło kilka godzin temu w Głuchowie koło Łańcuta. 

Podkarpacie

Gigantyczne wsparcie dla szpitala w Łańcucie

PODKARPACIE. Kombinezony ochronne o wartości ponad 1,7 mln zł trafiły do szpitala w Łańcucie. Zakupiła je ropczycka spółka, a Urząd Marszałkowski zorganizował dostawę.

Podkarpacie

Kolejna ofiara koronawirusa na Podkarpaciu. 1 nowe zakażenie, 7 wyzdrowień [14.05.2020]

PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarła 90-letnia kobieta. Miała choroby współistniejące.  

Podkarpacie

POLREGIO przywraca kursy zawieszonych pociągów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pociągi POLREGIO będą kursowały częściej, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Podkarpacie

Koronawirus. 1 nowy przypadek na Podkarpaciu, pierwszy od kilku dni

PODKARPACIE. Potwierdzono jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu.

Reklama