Rzeszów - Poniedziałek, 18.08.2025
Reklama

Tragedia w Radymnie. 36-latek pobił kobietę, zmarła w szpitalu

Dodano: /

Miejsce w którym doszło do tragicznego pobicia / fot. KPP w Jarosławiu
Miejsce w którym doszło do tragicznego pobicia / fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. 36-letni mężczyzna zaatakował 58-letnią kobietę. Poszkodowana straciła przytomność i trafiła do szpitala. Tam niestety zmarła. Agresor został ujęty przez przechodnia, a następnie trafił w ręce policji.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Radymno w powiecie jarosławskim. Około godz. 14:00 policjanci otrzymali zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że jej syn przerwał leczenie, jest agresywny i stwarza zagrożenie dla niej oraz innych osób. Jak twierdziła, mężczyzna oddalił się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku.

Kiedy funkcjonariusze prowadzili czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zgłoszenia oraz ustalenie rysopisu mężczyzny, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał kolejne zgłoszenia - o uszkodzeniu dwóch samochodów oraz o pobiciu kobiety na os. Tysiąclecia w Radymnie. Sprawca tych czynów został ujęty tuż po zdarzeniu przez przypadkowego przechodnia.

Reklama

Policjanci zatrzymali mężczyznę i potwierdzili, że jest to 36-latek, wobec którego interwencję zgłaszała matka. Podczas zatrzymania mężczyzna był trzeźwy, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Mundurowi ustali, że kobieta zaatakowana przesz agresywnego 36-latka to 58-letnia mieszkanka Radymna. Na skutek pobicia straciła przytomność. Policjanci opiekowali się poszkodowaną do czasu przyjazdu karetki. - Funkcjonariusze którzy przyjechali na miejsce, udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej i monitorowali jej czynności życiowe do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Kobieta została przetransportowana przez ratowników medycznych do szpitala. Niestety jej życia nie udało się uratować – informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.

Policjanci wykonali oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Trwają czynność pod nadzorem prokuratora mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w 18 powiatach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Alert IMGW. Może być ślisko na drogach i chodnikach

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia Podkarpacia w związku z prognozowanym oblodzeniem. Alert dotyczy wszystkich powiatów.

Podkarpacie

Wypadek w Cmolasie. Ranne trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko

PODKARPACIE. Na drodze powiatowej relacji Cmolas-Mechowiec doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku ranni zostali kierowcy obu pojazdów oraz 5-letnie dziecko.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Sanoku. Nie żyje 85-letni kierowca jaguara

SANOK. W Sanoku doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wypadku zginął 85-letni kierowca jaguara. W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Widełce. 35-latek z powiatu rzeszowskiego zginął na miejscu

PODKARPACIE. 35-letni kierowca volkswagena, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w wiadukt kolejowy. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Najlepsze atrakcje turystyczne Podkarpacia na aukcji WOŚP

PODKARPACIE. Tegoroczni laureaci ogólnopolskiego konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe oraz Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła - znaleźli się wśród aukcji WOŚP promowanych przez samego Jurka Owsiaka.

Podkarpacie

Zderzenie czterech samochodów na DW 990. Dwie osoby ranne

PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

Pożar nieopodal szkoły podstawowej w Łętowni. Ponad 60 strażaków w akcji

PODKARPACIE. Policjanci ustalają przyczyny pożaru do którego doszło w miejscowości Łętownia w powiecie leżajskim. Płonęły drewniane wiaty, znajdujące się w sąsiedztwie m.in. szkoły podstawowej. W obiektach znajdowały się butle gazowe, co groziło...

Reklama