Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Tragiczny pożar domu w Pilźnie. Nie żyje kobieta i dwa psy

Dodano: /

fot. OSP Pilzno
fot. OSP Pilzno

PODKARPACIE. Kobieta i dwa czworonogi zginęły w pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Pilzno w powiecie dębickim.

Strażacy otrzymali informacje o pożarze w niedzielę, przed godz. 9:00. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, płonęło jedno z pomieszczeń domu. Jeszcze przed przyjazdem strażaków z budynku ewakuował się mężczyzna. We wnętrzu objętym pożarem została kobieta. Niestety, jej życia nie udało się uratować. W pożarze zginęły również dwa psy.

W akcji gaszenia pożaru brało udział siedem zastępów straży pożarnych, w tym: z KP PSP Dębica, a także z OSP Pilzno, Strzegocice i Łęki Dolne. Strażacy prowadzą czynności, mające na celu ustalenie przyczyny pojawienia się ognia i wybuchu pożaru.

W tym roku w pożarach domów i mieszkań na podkarpaciu zginęło 6 osób; 15 zostało rannych. Podkarpaccy strażacy interweniowali już ponad 400 razy w tego typu zdarzeniach.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. W Glinnem, 19-latka kierująca skodą wypadła z drogi i uderzyła w drzewo, zmarła na miejscu. W Zabrniu Górnym, kierująca audi potrąciła pieszego, który mimo podjętej reanimacji zmarł.

Podkarpacie

Wypadek na A4. Ranny 8-letni chłopiec

PODKARPACIE. 8-latka śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Podkarpacie

Jesienna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Akcja odbędzie się w dniach 22 września - 1 października.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, MZ potwierdziło 1468 przypadków i 4 zgony.

Podkarpacie

51-latek oszukany podczas zakupu opału. Stracił ponad 7 tys. zł

PODKARPACIE. 51-letni mieszkaniec jednej z wsi w gminie Lesko kupił przez internet opał o wartości ponad 7 tys. zł i nie otrzymał zamówionego towaru. Sprawą zajmuje się policja.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Nowej Dębie

PODKARPACIE. W wypadku ranna została jednak osoba.

Podkarpacie

Dron Straży Granicznej pomógł w odnalezieniu mężczyzny zagubionego w lesie

PODKARPACIE. 70-letni mężczyzna zagubił się w lesie w miejscowości Solinka w gminie Cisna. W jego odnalezieniu pomogli strażnicy graniczni z placówki w Wetlinie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, MZ potwierdziło 977 przypadków zakażenia koronawirusem w woj. podkarpackim. Z powodu Covid-19 zmarło 5 osób.

Reklama