Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Tragiczny w skutkach pożar niedaleko Kolbuszowej

Dodano: 27.12.2019 r.

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Około 50 letni mężczyzna zginął w pożarze domu jednorodzinnego w Lipnicy niedaleko Kolbuszowej.

Zgłoszenie o pożarze strażacy otrzymali 23 grudnia po godzinie 14.00. W momencie, gdy przyjechali na miejsce, z jednego z okien wydobywał się ogień.

Z przekazanych przez strażaków informacji wynikało, że podczas akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń, znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejsce pojechała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem.

Jak ustalili policjanci, w domu, w którym wybuchł pożar, mieszka starsza kobieta wraz z 49-letnim synem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta zdążyła opuścić dom zanim pożar się rozprzestrzenił.

W akcję gaśniczą zaangażowanych było 24 strażaków – 7 zastępów straży pożarnych. Przyczyny pojawienia się ognia nie są znane. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i dokumentację fotograficzną. W sprawie trwają dalsze czynności.
 
Źródło: KPP Kolbuszowa/Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Utrudnienia na S19 w Nienadówce. Przewróciła się ciężarówka

PODKARPACIE. Kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na S19 w Nienadówce. Pas w kierunku Lublina blokuje przewrócona ciężarówka. Wprowadzono ruch wahadłowy.  

Podkarpacie

520 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 55 osób [16.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. 59 zgonów, 923 nowe zakażenia na Podkarpaciu [15.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 923 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Zderzenie busa z pociągiem. Dwie osoby nie żyją

PODKARPACIE. W Hucie Deręgowskiej, w powiecie niżańskim bus wjechał wprost pod pociąg towarowy. W wypadku zginęły dwie osoby. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciele Państwowej Komisji Badań Wypadków Kolejowych.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 19 kwietnia otwarte żłobki i przedszkola. Pozostałe obostrzenia przedłużone

PODKARPACIE. Od poniedziałku dzieci wracają do żłobków i przedszkoli. Będzie również dozwolony sport na świeżym powietrzu, z pewnymi ograniczeniami. Pozostałe obostrzenia zostają przedłużone do 25 kwietnia.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 800 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 50 osób [14.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW. Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenia 1 i 2 stopnia dla większości powiatów, dotyczące intensywnych opadów śniegu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama