Rzeszów - Piątek, 13.02.2026
Reklama

Tragiczny wpadek w Ostrowie. Ciężarówka śmiertelnie potrąciła rowerzystkę

Dodano: 30.12.2020 r.

fot. KPP Ropczyce
fot. KPP Ropczyce
PODKARPACIE. Wczoraj w Ostrowie kierowca samochodu ciężarowego potrącił 52-letnią rowerzystkę. Kobieta zmarła w szpitalu.  

Do wypadku doszło po godz. 19:00 na drodze wojewódzkiej nr 986. Wg wstępnych ustaleń Policji,  51-letni kierowca ciężarowego mana, podczas wyprzedzania potrącił 52-letnią kobietę jadącą rowerem.  Rowerzystka trafiła do szpitala, jednak jej życia nie udało się uratować.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn tego wypadku.

 
Źródło: KPP Ropczyce
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Straż Graniczna na Podkarpaciu ma nowe Hondy i Jeepy

PODKARPACIE. Do Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej trafiły nowe pojazdy. Nowoczesne motocykle marki Honda oraz terenowe Jeepy będą służyły do ochrony granicy państwowej.

Podkarpacie

Nowe miasto na mapie Podkarpacia

PODKARPACIE. Od 1 stycznia 2021 r. 10 miejscowości w Polsce zyska status miasta. Jedną z nich będzie leżące na Pogórzu Dynowskim Dubiecko.

Podkarpacie

Kolejna inwestycja drogowa na Podkarpaciu oddana do użytku

PODKARPACIE. Dziś oficjalnie otwarto obwodnicę Dynowa.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 280 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 19 osób [30.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 279 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 19 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [29.12.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano najniższą dobową liczbę zakażeń w skali kraju.

Podkarpacie

Policja na siłowni w Dębicy. 16 osób złamało obostrzenia

PODKARPACIE. Podczas kontroli obiektów handlowych i klubów fitness w Dębicy, okazało się, że na jednej z siłowni, pomimo obowiązujących obostrzeń, ćwiczyło kilkanaście osób. Do sądu zostaną skierowane wnioski o ich ukaranie.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 70 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zero zgonów [28.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 76 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.  Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Bliznem. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj rano w Bliznem. W zderzeniu hondy ze skodą zginęły dwie osoby, a dwie inne trafiły do szpitala.

Reklama