Rzeszów - Piątek, 24.04.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na DK 9 na Podkarpaciu. Auto stanęło w płomieniach, 1 osoba nie żyje

Dodano: 07.03.2024 r.

fot. OSP Nowa Dęba
fot. OSP Nowa Dęba
PODKARPACIE. 68-letnia kierująca seicento, zderzyła się z ciężarówką. Jej samochód wpadł do rowu i zapalił się. Kobieta zginęła na miejscu.

Do wypadek doszło wczoraj przed południem na drodze krajowej nr 9 w Tarnowskiej Woli, w gminie Nowa Dęba. Jak wynika z ustaleń policji, 68-letnia kobieta jechała fiatem seicento od Tarnobrzega w kierunku Rzeszowa. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z ciężarową Scanią. Następnie jej samochód wjechał do rowu i stanął w płomieniach. Kierująca zginęła na miejscu.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli  ślady i ustalili świadków zdarzenia, które posłużą do wyjaśnienia szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

W miejscu zdarzenia do godz. 17:00 wstrzymany był ruch, a pojazdy kierowane były na objazdy lokalnymi drogami.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 700 nowych zakażeń, dużo zgonów [17.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 702 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Kolejnych 981 osób wyzdrowiało. Zmarło 48 osób.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na budowę kolejnych 18 km drogi ekspresowej S19

PODKARPACIE. Jak podaje GDDKiA, właśnie wystartował przetarg na realizację kolejnego odcinka S19 w naszym województwie. Droga jest częścią międzynarodowego szlaku Via Carpatia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 800 zakażeń, 30 zgonów [16.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 823 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Ostatniej doby odnotowano 30 zgonów w wyniku zakażenia koronawirusem, z czego 25 osób miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Ponad 800 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 20 osób [15.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 804 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Kolejnych 397 osób wyzdrowiało. Zmarło 20 osób.

Podkarpacie

Od 15 grudnia nowe obostrzenia. Limity osób w miejscach publicznych i zamknięte kluby

KRAJ/PODKARPACIE. Od 15 grudnia będą obowiązywać nowe limity osób w transporcie, restauracjach, kinach i teatrach. Kluby nocne i dyskoteki, za wyjątkiem nocy sylwestrowej, będą zamknięte. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 700 zakażeń, 15 zgonów [14.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 692 nowe przypadki zakażenia COVID-19. Kolejne 762 osoby wyzdrowiały. Zmarło 15 osób.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje przeciwpowodziowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zakończyła się budowa ponad 7,5 km wału przeciwpowodziowego rzeki Trześnikówki. Dzięki inwestycji, mieszkańcy gminy Gorzyce i miasta Tarnobrzega zyskali skuteczniejszą ochronę przeciwpowodziową.

Podkarpacie

Wypadek pod Przeworskiem. 3 osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE.Auto z czterema osobami uderzyło w skarpę. 

Reklama