Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na DK 9 na Podkarpaciu. Auto stanęło w płomieniach, 1 osoba nie żyje

Dodano: 07.03.2024 r.

fot. OSP Nowa Dęba
fot. OSP Nowa Dęba
PODKARPACIE. 68-letnia kierująca seicento, zderzyła się z ciężarówką. Jej samochód wpadł do rowu i zapalił się. Kobieta zginęła na miejscu.

Do wypadek doszło wczoraj przed południem na drodze krajowej nr 9 w Tarnowskiej Woli, w gminie Nowa Dęba. Jak wynika z ustaleń policji, 68-letnia kobieta jechała fiatem seicento od Tarnobrzega w kierunku Rzeszowa. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z ciężarową Scanią. Następnie jej samochód wjechał do rowu i stanął w płomieniach. Kierująca zginęła na miejscu.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli  ślady i ustalili świadków zdarzenia, które posłużą do wyjaśnienia szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

W miejscu zdarzenia do godz. 17:00 wstrzymany był ruch, a pojazdy kierowane były na objazdy lokalnymi drogami.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Traktor przygniótł 43-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w sobotę w miejscowości Dzwonowa. 43-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez traktor, którym kierował.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [31.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 284 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 17 osób, z których 16 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Straż Graniczna na Podkarpaciu ma nowe Hondy i Jeepy

PODKARPACIE. Do Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej trafiły nowe pojazdy. Nowoczesne motocykle marki Honda oraz terenowe Jeepy będą służyły do ochrony granicy państwowej.

Podkarpacie

Nowe miasto na mapie Podkarpacia

PODKARPACIE. Od 1 stycznia 2021 r. 10 miejscowości w Polsce zyska status miasta. Jedną z nich będzie leżące na Pogórzu Dynowskim Dubiecko.

Podkarpacie

Kolejna inwestycja drogowa na Podkarpaciu oddana do użytku

PODKARPACIE. Dziś oficjalnie otwarto obwodnicę Dynowa.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 280 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 19 osób [30.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 279 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 19 osób.

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Ostrowie. Ciężarówka śmiertelnie potrąciła rowerzystkę

PODKARPACIE. Wczoraj w Ostrowie kierowca samochodu ciężarowego potrącił 52-letnią rowerzystkę. Kobieta zmarła w szpitalu.  

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [29.12.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano najniższą dobową liczbę zakażeń w skali kraju.

Reklama