Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na DK 9 na Podkarpaciu. Auto stanęło w płomieniach, 1 osoba nie żyje

Dodano: 07.03.2024 r.

fot. OSP Nowa Dęba
fot. OSP Nowa Dęba
PODKARPACIE. 68-letnia kierująca seicento, zderzyła się z ciężarówką. Jej samochód wpadł do rowu i zapalił się. Kobieta zginęła na miejscu.

Do wypadek doszło wczoraj przed południem na drodze krajowej nr 9 w Tarnowskiej Woli, w gminie Nowa Dęba. Jak wynika z ustaleń policji, 68-letnia kobieta jechała fiatem seicento od Tarnobrzega w kierunku Rzeszowa. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do zderzenia z ciężarową Scanią. Następnie jej samochód wjechał do rowu i stanął w płomieniach. Kierująca zginęła na miejscu.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli  ślady i ustalili świadków zdarzenia, które posłużą do wyjaśnienia szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

W miejscu zdarzenia do godz. 17:00 wstrzymany był ruch, a pojazdy kierowane były na objazdy lokalnymi drogami.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ruszył nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Młode osoby zainteresowane aktywnym uczestnictwem w życiu publicznym regionu, mogą obiegać się o członkostwo w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Kandydaci musza spełniać 3 warunki.

Podkarpacie

Utrudnienia na skrzyżowaniu DK28 z DW886 w Sanoku

Trwa budowa obwodnicy Sanoka. Wprowadzono dodatkowe utrudnienia w ruchu.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci skontrolowali ponad 1300 kierowców

Podkarpacka Policja podsumowała akcję „Prędkość”. Skontrolowano ponad 1300 kierowców. Niektórym zatrzymano prawo jazdy.

Podkarpacie

186 pojazdów gotowych do zimy na podkarpackich drogach

Rzeszowski oddział GDDKiA w pełni przygotowany do zimy. Sprzęt do odśnieżania dróg na Podkarpaciu jest gotowy do pracy, a magazyny są zapełnione solą drogową.

Podkarpacie

Pięciu nastolatków pobiło 80-latka. Zrobili to dla 30 zł

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pięciu młodych mężczyzn, którzy włamali się do domu 80-latka i dotkliwie go pobili. 

Podkarpacie

Dziewięciu kierowców pożegnało się z prawem jazdy. Sześć przypadków odnotowano w Mielcu

PODKARPACIE. Niechlubny rekordzista jechał przez Łączki Brzeskie z prędkością 142 km/h.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Babicy. Nie żyje 55-letnia kobieta

Do godz. 18:00 mogą potrwać utrudnienia na drodze krajowej nr 19 w Babicy. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Śmierć na miejscu poniosła 55-letnia kobieta kierująca osobowym nissanem.

Podkarpacie

Pijany kierowca potrącił rowerzystę, po czym uciekł z miejsca wypadku. Grozi mu 12 lat więzienia

PODKARPACIE. Kierujący audi, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Reklama