Rzeszów - Środa, 11.02.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na DW871 w Stalach. Nie żyje 49-letni motocyklista

Dodano: 05.05.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. W miejscowości Stale doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21:00 na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg. Ze wstępnym ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 49-letni motocyklista najprawdopodobniej wjechał w nissana z dopiętą przyczepą kempingową, który skręcał akurat w lewo. Pomimo udzielonej pomocy, życia motocyklisty nie udało się uratować. Jednośladem podróżowała jeszcze 36-letnia pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala.

38-letni kierowca nissana był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności, które pozwolą ustalić szczegółowe okoliczności tego wypadku. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Silny deszcz z burzami

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego deszczu z towarzyszącymi mu burzami, jaki prognozowany jest w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Nowe pociągi dotarły na Podkarpacie

PODKARPACIE. Na Podkarpacie dotarło pięć z dwunastu nowych pociągów wyprodukowanych przez firmę Newag. Wczoraj na stacji Rzeszów Główny odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów.

Podkarpacie

Rozpoczyna się budowa kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rusza budowa ponad 11-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 od węzła Babica do Jawornika. Koszt inwestycji to ponad 1 mld 200 tys. zł. Nową trasą pojedziemy za trzy lata.

Podkarpacie

Testy lewitujących pociągów na Podkarpaciu zakończone sukcesem [VIDEO]

PODKARPACIE. Firma Nevomo przedstawiła wyniki udanych testów potwierdzających możliwość lewitacji pociągów na istniejącej infrastrukturze kolejowej. Pociągi pasażerskie MagRail będą mogły docelowo osiągnąć prędkość do 550 km/h.

Podkarpacie

Jest pozwolenie na budowę kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Roboty budowlane mają rozpocząć się już w najbliższych dniach. Odcinek będzie miał blisko 12 km długości, jego wartość to ponad 1,2 mld zł.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Ponad 250 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Podkarpaccy strażacy usuwali skutki burz, które przeszły nad regionem wczoraj wieczorem i w nocy. Odnotowano ponad 250 interwencji. Nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Alert IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś w nocy na terenie województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia.

Podkarpacie

Legionella na Podkarpaciu. Kolejne zakażenia i zgony

RZESZÓW. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie potwierdziła 9 nowych przypadków zakażenia bakterią legionella pneumophila. Zmarły kolejne trzy osoby.

Reklama