Tragiczny wypadek w Hoczwi. Nie żyje 66-letni pieszy
Dodano: 12.05.2021 r.
fot. KPP Lesko
PODKARPACKIE. Wczoraj wieczorem w powiecie leskim doszło do śmiertelnego potrącenia 66-letniego mężczyzny. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.
Do wypadku doszło około godz. 21:00 na nieoświetlonym odcinku drogi w miejscowości Hoczew. Jak wstępnie ustaliła Policja, kierowca volkswagena passata, jadący z Baligrodu do Leska, potrącił idącego poboczem pieszego, który był ubrany na czarno i nie miał elementów odblaskowych. To 66-letni mieszkaniec Średniej Wsi.
Kierowca samochodu podjął reanimację potrąconego mężczyzny, którą później przejęła załoga pogotowia ratunkowego. Niestety, mimo wysiłków ratowników, życia 66-latka nie udało się uratować.
63-letni kierowca vw był trzeźwy.
Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.
W miejscowości Czarna koło Łańcuta oddano do użytku nowy most na Wisłoku, który zastąpił starą przeprawę. Poprzednia konstrukcja miała ograniczony tonaż i nie odpowiadała obowiązującym normom i potrzebom transportowym.
Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz