Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Jabłonicy Polskiej. Dwie osoby zginęły na miejscu

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer auta. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę, około godz. 23:00 w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Jak wstępnie ustaliła Policja, 22-latek kierujący bmw, jadąc od strony Krosna w kierunku Domaradza, na prostym odcinku drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z dużą siłą uderzył dachem w drzewo.

Samochodem podróżowały cztery osoby, dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku od 20 do 22 lat, wszyscy to mieszkańcy powiatu brzozowskiego. 22-letni kierowca i 20-letni pasażer zginęli na miejscu. Ranne dwie 20-letnie pasażerki trafiły do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku bada Policja.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pierwszy taki zabieg na Podkarpaciu. Lekarze z Mielca wszczepili endoprotezę dopasowaną do konkretnej pacjentki

MIELEC. Lekarze z Oddziału Ortopedii mieleckiego Szpitala Specjalistycznego w Mielcu zastosowali „szytą na miarę”, tj. stworzoną specjalnie dla konkretnej pacjentki, endoprotezę stawu kolanowego. To pierwszy taki zabieg na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w pow. jarosławskim. Nie żyje 10-letni chłopiec

PODKARPACIE. 52-letni kierowca hyundaia potrącił przechodzącego przez jezdnię 10-letniego chłopca. Na miejsce zdarzenia wezwano helikopter LPR. Niestety, pomimo reanimacji, życia 10-latka nie udało się uratować.

Podkarpacie

Na podkarpackim odcinku S19 powstanie najwyższa w Polsce estakada

PODKARPACIE. Jednym z kilkunastu obiektów inżynierskich, jaki powstanie na odcinku drogi ekspresowej S19 Babica – Jawornik, będzie estakada ES-26, która w najwyższym punkcie ma 80 m wysokości. Będzie to najwyższy obiekt tego...

Podkarpacie

Tragedia na torach. Pociąg śmiertelnie potrącił starszą kobietę

PODKARACIE. Jarosławscy policjanci ustalają tożsamość starszej kobiety, która zginęła pod kołami pociągu relacji Przemyśl – Rzeszów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4. Ciężarówka potrąciła mężczyznę, kiedy wysiadał z samochodu

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w miejscowości Świętoniowa w powiecie przeworskim. Potrącony mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Podkarpacie

Kierowca peugeota zjechał z drogi i uderzył w drzewa. Zginął na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Cmolasie w powiecie kolbuszowskim. 33-letni mężczyzna kierujący peugeotem, z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewa. Zginął na miejscu.

Podkarpacie

Chciał poczuć się jak w grze. Uciekając przed policją, łamał przepisy i uszkodził 2 radiowozy

PODKARPACIE. 30-letniemu kierowcy audi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w 18 powiatach województwa podkarpackiego.

Reklama