Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w m. Golcowa. Ciągnik przygniótł 68-letniego mężczyznę

Dodano: /

fot. KPP w Brzozowie
fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. Dziś przed południem w miejscowości Golcowa, 68-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, pomimo interwencji służb ratunkowych, jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło po godz. 11:00 na terenie prywatnej posesji w miejscowości Golcowa, w powiecie brzozowskim. Dyżurny tamtejszej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że 68-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że przygniecionego mężczyznę odnaleźli członkowie rodziny, którzy natychmiast wezwali służby ratunkowe. Niestety mimo udzielonej pomocy, życia 68-latka nie udało się uratować.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, prowadzą czynności, mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ubywa studentów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Największą podkarpacką uczelnią był Uniwersytet Rzeszowski, na którym studiowało 16,3 tys. osób.

Podkarpacie

Coraz częściej wybieramy polskie produkcje filmowe. Wciąż maleje liczba kin na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Na jeden seans filmowy w podkarpackich kinach w 2018 roku przypadało 25 widzów.

Podkarpacie

Holendrzy sesję zdjęciową na linii granicy zakończyli z mandatem

PODKARPACIE. Strażnicy graniczni nałożyli na nich 400 zł mandatu.

Podkarpacie

Wypadek skoczków spadochronowych. Prawdopodobną przyczyną mógł być zawał

PODKARPACIE. Dwóch mężczyzn w wieku 48 i 41 lat zostało zabranych do szpitala.

Podkarpacie

Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden spowodował wypadek, drugi nie miał prawa jazdy

PODKARPACIE. Za jazdę „na podwójnym gazie” mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Podkarpacie

Uratowali mężczyznę przed utonięciem. Po akcji 60-latek zaczął obrażać ratowników i funkcjonariuszy

PODKARPACIE. Zgłoszenie o topiącym się w stawie w Przedborzu mężczyźnie policjanci otrzymali w piątek około godz. 20.30.

Podkarpacie

22-latek z zarzutem usiłowania zabójstwa. Atakował 39-latka narzędziem przypominającym maczetę

DĘBICA. Za popełnienie zbrodni usiłowania zabójstwa człowieka grozi kara od 8 do 15 lat pozbawienia wolności

Reklama