Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Markowej. Nie żyje 20-letnia kobieta

Dodano: 27.05.2024 r. / Redakcja

fot. KPP w Łańcucie
fot. KPP w Łańcucie

MARKOWA. 20-letnia kobieta kierująca fordem, uderzyła w bariery ochronne, wpadła do przydrożnego rowu i dachowała. Niestety, jej życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 4:00, na drodze gminnej w Markowej. Z ustaleń policji wynika, że samochód kierowany przez 20-letnią kobietę, uderzył w bariery ochronne znajdujące się przy drodze, a następnie zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Niestety życia 20-latki nie udał się uratować.

Oprócz niej w aucie jechali jeszcze 24-letnia kobieta i 21-letni mężczyzna. Nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń.

Policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Ciało 20-latki zabezpieczono do badań sekcyjnych.


Źródło: fot. KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

34-latek znęcał się nad rodzicami. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Oskarżonemu zarzuca się m.in. znęcanie nad rodzicami oraz wymuszenie rozbójnicze wobec matki.

Podkarpacie

81 proc. osób zadowolonych z życia na Podkarpaciu. Spada wskaźnik ubóstwa

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu 92% osób deklarowało, że czują się bezpiecznie w miejscu swojego zamieszkania.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na drodze z Kolbuszowej do Tarnobrzega

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia opla i hondy civic, na miejscu zginął kierujący hondą.

Podkarpacie

Znamy oferty wykonawców na rozbudowę DK28 na odcinku Przemyśl-Medyka

PODKARPACIE. Najniższą cenę, 104 985 855,51 zł, zaoferowało Konsorcjum: PBI Infrastruktura S.A. i PBI WMB Sp. z o.o.

Podkarpacie

32 strażaków gasiło pożar budynku mieszkalnego w Oleszycach

PODKARPACIE. Akcja strażaków odbyła się 3 lutego. 

Podkarpacie

Ogłoszono przetarg na remont mostu w Nowej Dębie

NOWA DĘBA. Przyszli wykonawcy na składanie ofert mają czas do 19 lutego br.

Podkarpacie

Chciał sprzedać skradziony zegarek. Kupcem okazał się sam poszkodowany

NISKO. Mężczyzna wyjaśniał, że zegarek kupił od kobiety, która była opiekunką zatrudnioną przez poszkodowanego.

Reklama