Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Mielcu

Dodano:

fot. KPP Mielec
fot. KPP Mielec
MIELEC. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku do którego doszło w piątek kilka minut po godz. 23. Pomimo podjętej akcji ratunkowej, życia jednego z kierujących nie udało się uratować.

Do wypadku doszło po godzinie 23, na ulicy Wolności w Mielcu, na drodze wojewódzkiej nr 875, doszło do zderzenia fiata bravo z alfą romeo.

Kierujący fiatem 26-letni mieszkaniec gminy Cmolas pomimo reanimacji zmarł na miejscu wypadku. Kierujący alfą z obrażeniami trafił do mieleckiego szpitala.

Policjanci pobrali krew na zawartość alkoholu i substancji odurzających od obu kierujących. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca alfy był trzeźwy.

Okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie. Funkcjonariusze wykonali dokumentację fotograficzną i oględziny, które będą podstawą do sporządzenia opinii przez biegłego z zakresu wypadków drogowych. W sprawie trwają dalsze czynności.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [14.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 233 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.  Zmarło kolejne 17 osób.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie 76-latka w powiecie sanockim

PODKARPACIE. 76-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód w miejscowości Prusiek. 

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 230 nowych przypadków na Podkarpaciu [13.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 235 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 13 osób.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Mało zakażeń, dużo zgonów [12.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Odnotowano najniższą od dwóch tygodni liczbę nowych przypadków.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 150 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby [11.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [7.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport, dotyczący zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Bus wjechał do rowu i uderzył w przepust. 5 osób trafiło do szpitala

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Iwli w powiecie krośnieńskim. Kierowca buda wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Pięć osób trafiło do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 650 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [6.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 654 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. 

Reklama