Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Skołoszynie. Nie żyje 47-latek

Dodano: 23.06.2022 r.

fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło
PODKARPACIE. W Skołoszynie, na drodze krajowej nr 28, doszło do czołowego zderzenia kierującego motocyklem z samochodem osobowym. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista zmarł.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 17.40. Jak wstępnie ustalili policjanci, 47-letni mieszkaniec gminy Skołoszyn, jadąc w kierunku Jasła, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z osobowym jaguarem, którym kierowała 41-letnia mieszkanka powiatu gorlickiego. Niestety, motocyklista zmarł na miejscu zdarzenia. 

Kobieta kierująca osobówką nie odniosła poważnych obrażeń. Była trzeźwa.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Sporządzono także dokumentację fotograficzną. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.
Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ogólnopolski strajk rolników również na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rolnicy zrzeszeni w Agro Unii wyjdą na ulice w całej Polsce.

Podkarpacie

34 zarzuty dla 57-latki. Chodzi m.in. o wystawianie fikcyjnych faktur VAT

ROPCZYCE. Na trop oszustwa wpadli w kwietniu 2018 roku policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy.

Podkarpacie

Kolejne zatrucia czadem. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Stalowej Woli

PODKARPACIE. W ostatnim czasie miały miejsce cztery przypadki zatrucia czadem. 

Podkarpacie

Zmiany w mieleckim ratownictwie medycznym

MIELEC. Dyrektorzy szpitali oraz stacji pogotowia ratunkowego z czterech powiatów stworzyli konsorcjum.

Podkarpacie

Śmieciarka śmiertelnie potrąciła pieszą na osiedlowej drodze

STALOWA WOLA. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na jednym z osiedli w Stalowej Woli. Śmiertelnie potrącona została 82-letnia kobieta.

Podkarpacie

Policja ostrzega przed utrudnieniami na drodze relacji Domaradz-Przemyśl

PODKARPACIE. Powstałe na drodze zaspy śnieżne utrudniają kierowcom jazdę.

Podkarpacie

Pijany 58-latek leżał na torach. Mężczyznę uratowała spostrzegawczość maszynisty

PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 58-latek z Niska, którego w porę zauważył maszynista szynobusa.

Podkarpacie

Groził pracownicy banku nożem. 42-latek próbował zmusić ją do wypłaty pieniędzy

JASŁO. Policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie wymuszenia rozbójniczego.

Reklama