Rzeszów - Poniedziałek, 21.07.2025
Reklama

Trwają poszukiwania 16-latki. Od sylwestra nie wróciła do domu

Dodano:

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PRZEWORSK. Przeworscy policjanci poszukują nieletniej Jagody Motyka 16-letniej mieszkanki Przeworska.

Dziewczyna w dniu 31 grudnia 2018 roku w godzinach przedpołudniowych wyjechała do znajomych na sylwestra i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Każdy, kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszony jest o kontakt z Policją.

Rysopis: wzrost około 165 cm, szczupłej budowy ciała, oczy koloru niebieskiego, włosy długie proste ciemny blond. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę do pasa, koloru jasno-niebieskiego z kapturem, spodnie jeansowe, białe buty sportowe, szal w kratkę koloru zielono-brązowego i czarny plecak z napisem o treści I Love you.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26 lub telefon alarmowy 997.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Siedem nowych karetek trafi na Podkarpacie

PODKARPACIE. Nowe ambulanse trafią do Fredropola, Nozdrzca, Komańczy, Ustrzyk Górnych, Polańczyka, Jarosławia, Jasła.

Podkarpacie

Poligon w Nowej Dębie będzie powiększony o 10 tys. ha

NOWA DĘBA. Poligon powiększy się o 10 tysięcy ha, dzięki czemu stanie się drugim pod względem wielkości poligonem w Polsce.

Podkarpacie

Niebezpieczne zderzenie dwóch pojazdów. Do szpitala trafiła kobieta z dziećmi w wieku 4 i 6 lat

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia volkswagena z iveco do szpitala została przewieziona kobieta z dwójką dzieci, w wieku 4 i 6 lat.

Podkarpacie

Wmurowano akt erekcyjny pod budowę posterunku policji

ZAGÓRZ. 24 września br. odbyła się ceremonia podpisania dokumentu i wmurowania symbolicznej kapsuły pod nową siedzibę posterunku Policji w Zagórzu.

Podkarpacie

Polskie nazwy miast na znakach drogowych

PODKARPACIE. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury nazwy miast położonych w sąsiednich państwach będą podawane na znakach drogowych w języku polskim i w języku oryginalnym.

Podkarpacie

Trwa remont na zamku w Łańcucie. Prace odbywają się w Oranżerii i Ujeżdżalni [FOTO]

ŁAŃCUT. Muzeum-Zamek w Łańcucie realizuje dwa wielomilionowe projekty, dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu spada liczba przechodni i porad lekarskich

PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.

Reklama