Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Trzech 14-latków włamało się do szkoły podstawowej

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
JAROSŁAW. Jarosławscy kryminalni ustalili sprawców usiłowania kradzieży z włamaniem do szkoły podstawowej na terenie Jarosławia. Odpowiedzialnymi za ten czyn okazali się trzej nieletni mieszkańcy powiatu jarosławskiego.

Końcem czerwca br. dyżurny jarosławskiej komendy został powiadomiony o usiłowaniu kradzieży z włamaniem do budynku jednej ze szkół podstawowych w Jarosławiu.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że sprawcy do wnętrza szkoły dostali się poprzez wypchnięcie okna w piwnicy. Włamywaczy spłoszył dozorca, który pojawił się w tym czasie w szkole.

Po przyjęciu zawiadomienia, funkcjonariusze wydziału kryminalnego jarosławskiej jednostki przystąpili do zabezpieczania dowodów oraz gromadzenia informacji.

W wyniku podjętych czynności, udało się wytypować trzech nastolatków, którzy okazali się być sprawcami usiłowania włamania do szkoły. Z racji wieku, 14-latkowie za swoje zachowanie odpowiadać będą przed sądem rodzinnym. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków, 3 ofiary śmiertelne [19.06.2020]

PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Łączna liczba zakażonych to 529 osób. Kolejne 3 osoby zmarły.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze z gradem i gwałtowny wzrost stanów wód na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś na terenie województwa podkarpackiego obowiązuje ostrzeżenie 2 stopnia o możliwych burzach z gradem oraz wzroście stanów wód.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 500 przypadków na Podkarpaciu. Dziś 19 nowych [17.06.2020]

PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 19 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Podkarpackie uzdrowiska wznawiają działalność

PODKARPACIE. Warunkiem przyjęcia na leczenie jest negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Podkarpacie

Kolejne środki ochrony osobistej dla podkarpackich szpitali i placówek medycznych

PODKARPACIE. Zakupiono kolejna partię kombinezonów ochronnych oraz środków do dezynfekcji dla podkarpackich szpitali i placówek medycznych oraz opiekuńczych.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o możliwych burzach z gradem na terenie całego województwa.

Podkarpacie

24-letnia kobieta dachowała i uderzyła w dom

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśnią okoliczności zdarzenia do którego doszło dziś rano w Raniżowie. 24-letnia kobieta kierująca samochodem, dachowała a następnie uderzyła w dom. Kobieta trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków na Podkarpaciu, w tym 2 w Rzeszowie [16.06.2020]

PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Łącznie jest ich 485. Wyzdrowiały 2 kolejne osoby.

Reklama