Rzeszów - Wtorek, 12.08.2025
Reklama

Tymczasowa organizacja ruchu w Nowej Dębie. Trwa remont mostu

Dodano:

fot. GDDKiA Rzeszów
fot. GDDKiA Rzeszów
PODKARPACIE. W związku z remontem mostu w Nowej Dębie, w rejonie prac wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Utrudnienia potrwają do końca października.

Trwa remont przeprawy przez rzekę Dęba w ciągu drogi krajowej nr 9 w Nowej Dębie. Na moście wprowadzono ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną, a w razie konieczności ręcznie. Prace prowadzone są połówkami jezdni, przy zachowaniu ciągłości ruchu pojazdów. Piesi mogą korzystać z istniejącej kładki znajdującej się obok mostu.

Remont obejmuje m.in. wykonanie nadbetonu oraz izolację płyty pomostu. W ramach inwestycji powstanie nowa nawierzchnia jezdni oraz chodnika.

Planowany termin zakończenia robót koniec października 2020 r.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podrobił znaki towarowe ok. 200 produktów GSM. Chodziło o akcesoria firm Samsung i Sony

DĘBICA. Prokurator po zapoznaniu się z aktami sprawy i wnioskiem podejrzanego skierował do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania karnego.

Podkarpacie

Podczas kontroli znaleziono 80 tabletek ekstazy i amfetaminę. Kolejne 150 tabletek miał w domu

MIELEC. W czasie interwencji i podczas przeszukań, policjanci zabezpieczyli ponad 200 tabletek ekstazy i amfetaminę.

Podkarpacie

Pożar budynku w Łańcucie. Nie żyją dwie osoby

ŁAŃCUT. Do pożaru niezamieszkanego budynku doszło 19 marca wieczorem w Łańcucie. 

Podkarpacie

Nie tylko Rzeszów chce się powiększać. Znamy wyniki konsultacji społecznych w Głogowie Młp.

SĘDZISZÓW MŁP. Zakończyły się konsultacje społeczne na temat włączenia do Głogowa Małopolskiego pięciu sołectw z terenu gminy.

Podkarpacie

33-latek dźgnął ostrym narzędziem mieszkańca powiatu dębickiego. Mężczyzna zmarł

DĘBICA. Sprawca był karany za posiadanie i przechowywanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich.

Podkarpacie

Mógł okraść ponad 30 altanek działkowych. Interesowały go głównie elektronarzędzia i sprzęt RTV

MIELEC. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut włamania do dwóch altanek.

Podkarpacie

W Stalowej Woli wyprodukowano haubice dla Wojska Polskiego

STALOWA WOLA. 16 marca br. z Huty Stalowa Wola wyruszyły w Polskę samobieżne haubice KRAB.

Reklama