Rzeszów - Piątek, 31.10.2025
Reklama

Ukradł psa, którego wartość wynosiła ok. 1000 zł. Grozi mu 5 lat więzienia

Dodano: 24.02.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
JAROSŁAW. Początkiem lutego, mężczyzna ukradł psa rasy york terrier czekającego na kobietę przed jednym ze sklepów w Jarosławiu. 47-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzuty kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Niecodzienne zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego jarosławskiej komendy początkiem lutego. Mieszkanka Jarosławia zawiadomiła funkcjonariuszy o kradzieży psa. Z relacji kobiety wynikało, że przed wejściem do sklepu, przywiązała psa do stojaka na rowery i poszła na zakupy.

Kiedy wyszła ze sklepu, zorientowała się, że po jej yorku nie ma już śladu. Ktoś zabrał czworonoga, w czasie gdy kobieta robiła zakupy. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu.

Kilka dni po kradzieży czworonoga, sprawca został zatrzymany. 47-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego usłyszał  zarzuty kradzieży psa o wartości blisko 1000 zł. Pies został zwrócony właścicielce. Zachowanie mężczyzny oceni teraz sąd. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 
 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Pożar w internacie w Trzcianie. Ewakuowano 232 osoby

PODKARPACIE. Strażacy o pożarze zostali poinformowani dzisiaj o godz. 1.30.

Podkarpacie

XVIII edycja Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza"

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Podkarpacie

Najpierw zadał kilka ciosów nożem w plecy, na koniec pozostawił go z wbitym ostrzem

DĘBICA. Za zarzucamy czyn podejrzanemu grozi od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Poszukiwany 20-latek zatrzymał samochód. Trafił na nieoznakowany radiowóz

LEŻAJSK. Kiedy zorientował się, że jest to nieoznakowany radiowóz, a w środku są policjanci zaczął uciekać.

Podkarpacie

Zamknięto wszystkie szlaki turystyczne na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego

PODKARPACIE. Dyrektor Parku podjął decyzję o zamknięciu wszystkich szlaków turystycznych do odwołania.

Podkarpacie

Pijany kurier z zakazem prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas rutynowej kontroli

PODKARPACIE. Badanie wykazało u mężczyzny 0,88 promila alkoholu.

Reklama