Uruchomiono pierwszy na Podkarpaciu Punkt Szczepień Powszechnych
Dodano: 20.04.2021 r.
fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
RZESZÓW. W Jarosławiu ruszył pierwszy na Podkarpaciu pilotażowy Punkt Szczepień Powszechnych. Punkt będzie w stanie zaszczepić kilkaset osób dziennie.
19 kwietnia 2021 r. w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu, przy ul. Jana Pawła II 30 uruchomiono Punkt Szczepień Powszechnych. To pierwsza tego typu placówka na Podkarpaciu. Punkt prowadzony jest przez Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.
Pacjenci będą obsługiwani przez 3 zespoły szczepiące, na miejscu będzie pracowało także 3 rejestratorów. Wsparcie logistyczne zapewnią żołnierze WOT.
Szczepienia będą wykonywane od poniedziałku do niedzieli od godz. 8.00 do 18.00 i będą realizowane zgodnie z wytycznymi Narodowego Programu Szczepień.
W sobotę, 17 kwietnia ruszyła rejestracja telefoniczna na szczepienia w jarosławskim punkcie. Pacjenci mogą się rejestrować od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w sobotę,niedzielę i święta w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów: 722 040 270, 785 007 361, 722 020 770.
Punkt Szczepień Powszechnych w Jarosławiu jest w stanie zaszczepić kilkaset osób dziennie.
PODKARPACIE. Kilkadziesiąt osób zaangażowanych było w poszukiwanie 61-letniej mieszkanki Oleszyc. Jej zaginięcie zgłosiła rodzina. Niestety kobietę znaleziono martwą na polach uprawnych.
PODKARPACIE. Policjanci podsumowali piątkowe działania pn. „Bezpieczna Autostrada A4’’ na podkarpackim odcinku autostrady. Do kontroli zatrzymano blisko 100 kierowców.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz