Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Utrudniania na DW 985 w Mielcu. Przewróciła się cysterna z niebezpieczną substancją

Dodano:

fot. KPP Mielec
fot. KPP Mielec
PODKARPACIE. Zablokowana jest droga wojewódzka nr 985 w Mielcu. Przewróciła się tam cysterna przewożąca niebezpieczną substancję. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Przed godz. 13:00 mielecka policja otrzymała informację o przewróceniu się cysterny przewożącej substancję niebezpieczną, o nazwie styren. Do zdarzenia doszło na rondzie przy ulicy Wolności w Mielcu. Na miejscu pracują policjanci i strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Jak ustalono nikt nie odniósł obrażeń.

Droga wojewódzka nr 985, na wysokości ronda przy ulicy Wolności, jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy - z Dębicy do Mielca ul. Wojsławską oraz z Kolbuszowej do Mielca przez Niwiska. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

 
Źródło: KPP Mielec
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na drogach Podkarpacia. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Okoliczności obu tych wypadków wyjasniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia,  Ministerstwa Zdrowia potwierdziło 1257 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarło 11 osób.

Podkarpacie

Wjechała w pieszych na chodniku. Prawdopodobnie zasnęła za kierownicą

ŁAŃCUT. 41-letnia mieszkanka Łańcuta wjechała samochodem w pieszych idących chodnikiem. Kobieta najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą. W zdarzeniu ucierpiał 14-chłopiec, który trafił do szpitala.

Podkarpacie

Ruszyły wypłaty czternastych emerytur

Pierwsi emeryci i renciści otrzymali czternaste emerytury - poinformowała w czwartek prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prof. Gertruda Uścińska.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia w województwie podkarpackim odnotowano 1315 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. 

Podkarpacie

Tragiczny weekend nad wodą na Podkarpaciu. Utonęło dwóch mężczyzn

PODKARPACIE. 43-latek i 22-latek to kolejne ofiary letniego wypoczynku nad wodą w naszym regionie.

Podkarpacie

Upały na Podkarpaciu, nawet 33 stopnie. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 2 stopnia dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W piątek termometry pokażą nawet 33 stopnie Celsjusza.

Podkarpacie

Uwaga na oszustów! ZUS apeluje do seniorów w sprawie 14. emerytur

PODKARPACIE. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przestrzega przed oszustami, którzy podają się za pracowników ZUS i proponują „załatwienie” 14. emerytury.

Reklama