Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Utrudnienia na A4 w kierunku Tarnowa. Samochód uderzył w bariery energochłonne

Dodano: /

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach na autostradzie A4, na odcinku pomiędzy węzłem Sędziszów a węzłem Dębica Wschód. Samochód uderzył w bariery ochronne i bloku pas ruchu w kierunku Tarnowa.

Do zdarzenia doszło około godz. 9:20 na autostradzie A4 w miejscowości Borek Mały pomiędzy węzłem Sędziszów a węzłem Dębica Wschód. Jak wynika ze wstępnych informacji przekazanych przez GDDKiA, kierujący samochodem osobowym uderzył w bariery energochłonne rozdzielające jezdnie. Samochód bloku lewy pas ruchu w kierunku Tarnowa.

Utrudnienia mogą potrwać ponad 2 godziny.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Akt oskarżenia dla byłego komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie

PODKARPACIE. Podejrzany tłumaczy się, że pieszej nie widział i został oślepiony przez nadjeżdżający z naprzeciwka samochód.

Podkarpacie

CBŚP zapobiegła porwaniu dla okupu. Jednego z podejrzanych zatrzymano na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zatrzymani zostali doprowadzeni do Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu przy obwodnicy Sanoka

SANOK. Zmiany w organizacji ruchu potrwają ok. 1 miesiąca.

Podkarpacie

75 rocznica utworzenia Muzeum–Zamku w Łańcucie

ŁAŃCUT. W trakcie uroczystości dyrektor Muzeum-Zamku w Łańcucie otrzymał Złoty Medal "Zasłużony Kulturze Glori Artis".

Podkarpacie

Jarosławska grupa „Speed” nie próżnuje. W samym październiku przyznali 228 mandatów

JAROSŁAW. Jarosławscy policjanci wchodzący w skład grupy „Speed” pełnią służbę na terenie całego powiatu.

Podkarpacie

Już 201 przypadków zatrucia pokarmowego w Sanoku

SANOK. W sanockim szpitalu notuje się coraz więcej przypadków zarażeń pałeczkami salmonelli. 

Podkarpacie

Pobił i podpalił kobietę. Powód: 35-latka miała mu ukraść pieniądze

MIELEC. Dzień wcześniej kobieta spożywając alkohol z 29-latkiem, miała mu ukraść pieniądze.

Reklama