Rzeszów - Piątek, 17.07.2026
Reklama

Utrudnienia na DK77 w Orłach. Ciężarówka wpadła do rowu, droga częściowo zablokowana

Dodano: 16.07.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

PODKARPACIE.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach na drodze krajowej nr 77. Przewrócona ciężarówka bloku jezdnię w kierunu Przemyśla. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano, około godz. 9:30 na DK77 w miejscowości Orły (powiat przemyski), na 138. kilometrze odcinka Jarosław–Przemyśl. Samochód ciężarowy wpadł do rowu, co spowodowało utrudnienia w ruchu.

Jezdnia w kierunku Jarosławia pozostaje przejezdna, natomiast w stronę Przemyśla jest zablokowana. Ruchem na miejscu kieruje policja, wyznaczając objazdy.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że utrudnienia mają potrwać do godz. 12:30.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Akt oskarżenia dla byłego komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie

PODKARPACIE. Podejrzany tłumaczy się, że pieszej nie widział i został oślepiony przez nadjeżdżający z naprzeciwka samochód.

Podkarpacie

CBŚP zapobiegła porwaniu dla okupu. Jednego z podejrzanych zatrzymano na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zatrzymani zostali doprowadzeni do Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu przy obwodnicy Sanoka

SANOK. Zmiany w organizacji ruchu potrwają ok. 1 miesiąca.

Podkarpacie

75 rocznica utworzenia Muzeum–Zamku w Łańcucie

ŁAŃCUT. W trakcie uroczystości dyrektor Muzeum-Zamku w Łańcucie otrzymał Złoty Medal "Zasłużony Kulturze Glori Artis".

Podkarpacie

Jarosławska grupa „Speed” nie próżnuje. W samym październiku przyznali 228 mandatów

JAROSŁAW. Jarosławscy policjanci wchodzący w skład grupy „Speed” pełnią służbę na terenie całego powiatu.

Podkarpacie

Już 201 przypadków zatrucia pokarmowego w Sanoku

SANOK. W sanockim szpitalu notuje się coraz więcej przypadków zarażeń pałeczkami salmonelli. 

Podkarpacie

Pobił i podpalił kobietę. Powód: 35-latka miała mu ukraść pieniądze

MIELEC. Dzień wcześniej kobieta spożywając alkohol z 29-latkiem, miała mu ukraść pieniądze.

Reklama