Rzeszów - Czwartek, 16.07.2026
Reklama

Utrudnienia na DK77 w Orłach. Ciężarówka wpadła do rowu, droga częściowo zablokowana

Dodano: 16.07.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

PODKARPACIE.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach na drodze krajowej nr 77. Przewrócona ciężarówka bloku jezdnię w kierunu Przemyśla. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano, około godz. 9:30 na DK77 w miejscowości Orły (powiat przemyski), na 138. kilometrze odcinka Jarosław–Przemyśl. Samochód ciężarowy wpadł do rowu, co spowodowało utrudnienia w ruchu.

Jezdnia w kierunku Jarosławia pozostaje przejezdna, natomiast w stronę Przemyśla jest zablokowana. Ruchem na miejscu kieruje policja, wyznaczając objazdy.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że utrudnienia mają potrwać do godz. 12:30.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tesco zamyka dwa sklepy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Tesco Polska o planach zamknięcia 32 nierentownych sklepów poinformowało swoich pracowników 10 stycznia.

Podkarpacie

Ogólnopolski strajk rolników również na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rolnicy zrzeszeni w Agro Unii wyjdą na ulice w całej Polsce.

Podkarpacie

34 zarzuty dla 57-latki. Chodzi m.in. o wystawianie fikcyjnych faktur VAT

ROPCZYCE. Na trop oszustwa wpadli w kwietniu 2018 roku policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy.

Podkarpacie

Kolejne zatrucia czadem. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Stalowej Woli

PODKARPACIE. W ostatnim czasie miały miejsce cztery przypadki zatrucia czadem. 

Podkarpacie

Zmiany w mieleckim ratownictwie medycznym

MIELEC. Dyrektorzy szpitali oraz stacji pogotowia ratunkowego z czterech powiatów stworzyli konsorcjum.

Podkarpacie

Śmieciarka śmiertelnie potrąciła pieszą na osiedlowej drodze

STALOWA WOLA. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na jednym z osiedli w Stalowej Woli. Śmiertelnie potrącona została 82-letnia kobieta.

Podkarpacie

Policja ostrzega przed utrudnieniami na drodze relacji Domaradz-Przemyśl

PODKARPACIE. Powstałe na drodze zaspy śnieżne utrudniają kierowcom jazdę.

Podkarpacie

Pijany 58-latek leżał na torach. Mężczyznę uratowała spostrzegawczość maszynisty

PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 58-latek z Niska, którego w porę zauważył maszynista szynobusa.

Reklama