Rzeszów - Sobota, 14.03.2026
Reklama

Uwaga, będzie ślisko. Opady marznące i gołoledź na Podkarpaciu

Dodano: 22.01.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed marznącymi opadami. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.

Zgodnie z prognozą synoptyków, od piątku do niedzieli na terenie województwa podkarpackiego wystąpią słabe opady marznącego deszczu i mżawki powodujące gołoledź.

Ostrzeżenie obowiązuje od piątku (23.01) od godz. 17:00 w powiatach: kolbuszowski, leżajski, lubaczowski, mielecki, niżański, stalowowolski, Tarnobrzeg i tarnobrzeski. W pozostałej części województwa, w tym w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim alert zacznie obowiązywać od godz. 15:00.

Ostrzeżenie pozostanie w mocy do niedzieli (25.01) do godz. 10:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 6 nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Mamy 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. 9 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [3.05.2020]

PODKARPACIE. 8 kolejnych osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [1.05.2020]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych, dziś w województwie podkarpackim potwierdzono 8 nowych zakażenia koronawirusem. 2 kolejne osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Otwarto oferty w przetargu na remont 3 mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Rzeszowski oddział GDDKiA otworzył oferty w przetargu na remont trzech mostów w ciągu dróg krajowych nr 9, 73 i 94. Prace remontowe mają zostać wykonane jeszcze w tym roku.

Podkarpacie

Koronawirus. 1 nowy przypadek, kolejne 6 osób wyzdrowiało. Aktualna sytuacja [30.04.2020]

PODKARPACIE. 329 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 205 osób wyzdrowiało. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Babicy. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. Nie żyje 81-letni rowerzysta potrącony przez samochód. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Podkarpacie

Nowoczesne kamery na podkarpackich przejściach granicznych

PODKARPACIE. Podkarpackie przejścia graniczne wyposażono w nowoczesne optoelektroniczne systemy nadzoru do obserwacji terenu w dzień i w nocy. Koszt inwestycji to prawie 1,5 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 328 zakażonych, 199 wyzdrowień [29.04.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim wyzdrowiało kolejne 7 osób.

Reklama