Rzeszów - Piątek, 12.06.2026
Reklama

Uwaga kierowcy. Prace na S19 między Krosnem a Miejscem Piastowym, utrudnienia w stronę Barwinka

Dodano: 09.06.2026 r. / Redakcja

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

PODKARPACIE. Od wtorku, 9 czerwca, na odcinku drogi ekspresowej S19 między węzłami Krosno a Miejsce Piastowe prowadzone są prace związane z wykonaniem docelowego oznakowania poziomego. W pierwszym etapie roboty obejmują jezdnię w kierunku Barwinka, dlatego ruch w stronę granicy państwa zostanie poprowadzony objazdem. O utrudnieniach informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Pojazdy zmierzające w kierunku przejścia granicznego w Barwinku zostaną skierowane na drogę wojewódzką nr 864, czyli tzw. stary przebieg DK19. Ruch w stronę Rzeszowa odbywa się bez zmian – drogą ekspresową S19.

Wykonanie docelowego oznakowania poziomego było planowane od dawna. Jak przypomina GDDKiA, informację o tych pracach przekazano już w grudniu 2025 roku, w momencie udostępnienia tego odcinka do ruchu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Areszt dla 67-latki, która ciągnęła psa przywiązanego do samochodu

PODKARPACIE. Zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad psem usłyszała 67-letnia kobieta (mieszkanka powiatu krośnieńskiego), która ciągnęła po jezdni zwierzę przywiązane do haku holowniczego jej samochodu. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [28.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 63 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Nowy raport MZ. Ponad 30 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [27.09.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 34 nowe zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 45 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 50 nowych zakażeń. Zmarły 4 osoby [24.09.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 51 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarły 4 osoby; wszystkie miały choroby współistniejące wraz z Covid-19.

Podkarpacie

Uwaga na fałszywe SMS-y o kwarantannie

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny ostrzega przed fałszywymi SMS-ami, których odbiorcy informowani są o nałożeniu na nich kwarantanny.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 60 nowych zakażeń na Podkarpaciu, najwięcej w Rzeszowie [23.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 65 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 32 osoby. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Nowy raport MZ. 47 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [22.09.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 47 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 13 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Reklama