Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

W czwartek zawyją syreny alarmowe

Dodano: 16.11.2021 r.

fot. PUW w Rzeszowie
fot. PUW w Rzeszowie
PODKARPACIE. Dwa głośne sygnały alarmowe zostaną wyemitowane w najbliższy czwartek, 18 listopada.

Sygnały ogłoszenie alarmu” oraz „odwołanie alarmu”  usłyszymy o godz. 11 i 11:15. Będzie to modulowany dźwięk syreny emitowany w ciągu trzech minut.

Próba uruchomienia systemów alarmowych odbędzie się w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania „PATROL- 21”.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na hulajnodze. Nie żyje 62-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 62-letni mężczyzna zmarł na skutek obrażeń, jakie odniósł w wyniku przewrócenia się na hulajnodze. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

10 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarły 2 osoby [3.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.   

Podkarpacie

Coraz więcej 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 111 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [2.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w powiecie lubaczowskim. Nie żyje 63-latek

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, w Rudzie Różanieckiej w powiecie lubaczowskim. Kierowca peugeota wpadł do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 zakażeń na Podkarpaciu [30.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [23.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.07.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 3 osoby.

Reklama