Rzeszów - Niedziela, 15.03.2026
Reklama

W weekend upały na Podkarpaciu, nawet 33 stopnie. IMGW wydał ostrzeżenie

Dodano: 23.08.2024 r. / Redakcja

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

PODKARPACIE. To będzie gorący weekend. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z upałami, jakie prognozowane są na terenie województwa podkarpackiego.

W sobotę (24.08) i w niedzielę (25.08) synoptycy zapowiadają temperaturę powyżej 30 stopni Celsjusza. W niektórych powiatach termometry pokażą nawet 33 stopnie. Temperatura minimalna w nocy – w zależności od regionu – wyniesie od 14 do 19 stopni Celsjusza.

Ostrzeżenie IMGW obowiązuje od godz. 12:00 dnia 24 sierpnia do godz. 19:00 dnia 25 sierpnia 2024 r.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Coraz bliżej realizacji kolejnego odcinka S19. Jest zgoda wojewody

PODKARPACIE. Prace budowlane rozpoczną się w przyszłym roku.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie skody z dostawczym renault. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia skody z dostawczym renaultem, do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby.

Podkarpacie

Spada na Podkarpaciu liczba lekarzy. Zgoła inaczej przedstawia się sytuacja pielęgniarek

PODKARPACIE. W Polsce na 10 tys. mieszkańców przypadało 23 lekarzy

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci rozpoczynają akcję „Pieszy”

PODKARPACIE. Dzisiaj w województwie podkarpackim policjanci prowadzą działania pn. „Pieszy”.

Podkarpacie

Uszkodzono rurociąg gazowy. Ewakuowano mieszkańców z ośmiu gospodarstw

PODKARPACIE. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego PSP w Krośnie w sobotę, 7 grudnia o godz. 10:30.

Podkarpacie

Zgłosił kradzież i wpadł za narkotyki. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany

MIELEC. Sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec 25-letniego mieszkańca województwa wielkopolskiego. 

Podkarpacie

694 rodzin z Podkarpacia otrzymało Szlachetną Paczkę

PODKARPACIE, POLSKA. Wolontariusze Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę 7-8 grudnia ponownie zapukali do tysięcy domów w całej Polsce.

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Reklama