Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Wjechał w przystanek autobusowy i śmiertelnie potrącił kobietę

Dodano: 11.04.2023 r.

fot. Archiwum KMP Przemyśl
fot. Archiwum KMP Przemyśl
PRZEMYŚL. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Przemyślu. 66-letnia kobieta potrącona przez mitsubishi na przystanku autobusowym zmarła w szpitalu.

Do wypadku doszło w piątek około godz. 13.30 na ul. Obozowej w Przemyślu. Z informacji Policji wynika, że 76-letni kierowca mitsubishi, na prostym odcinku drogi, przejechał przez dwa przeciwległe pasy jezdni i uderzył w wiatę przystankową, potrącając stojącą na przystanku pieszą. Potrącona 66-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie niestety zmarła.

Kierowca mitsubishi był trzeźwy, mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KMP Przemyśl
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie busa z samochodem osobowym. Utrudnienia na A4 w kierunku Rzeszowa

PODKARPACIE. Dziś rano na podkarpackim odcinku autostrady A4, pomiędzy węzłem Dębica Wschód a węzłem Sędziszów Małopolski doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. Prawy pas ruchu w kierunku Rzeszowa jest zablokowany.

Podkarpacie

Kolizja na DK73 w Kołaczycach. Na jezdnię wyciekła substancja chemiczna

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach doszło do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego przewożącego pojemniki z substancją chemiczną. Na miejscu pracują służby. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Pożar naczepy ciężarówki na autostradzie A4 w Ostrowie

PODKARPACIE. Kierowcy jadący autostradą A4 w kierunku Rzeszowa, na odcinku pomiędzy węzłem Dębica Zachód, a węzłem Sędziszów Małopolski muszą się liczyć z utrudnieniami. Płonie naczepa tira.

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek pod Mielcem

PODKARPACIE. Nie żyje 57-letni kierowca fiata, który zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

Kompletnie pijana matka przywiozła autem dziecko do przedszkola

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu miała 34-latka, która przywiozła samochodem swoją 5-letnią córkę do przedszkola. Świadkiem zdarzenia był policjant po służbie, który natychmiast zareagował i uniemożliwił nieodpowiedzialnej kobiecie dalszą jazdę. Grozi jej...

Podkarpacie

Wojewoda powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie położnictwa i ginekologii

PODKARPACIE. Dr n. med. Jarosław Janeczko ponownie objął funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła mu powołanie na pięcioletnią kadencję.

Podkarpacie

Na obwodnicy Stalowej Woli wywróciła się cysterna, wycieka paliwo. Utrudnienia potrwają kilka godzin

STALOWA WOLA. Przed godz. 11:00 na drodze krajowej nr 77 w Stalowej Woli przewróciła się cysterna. Na miejscu pracują służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na DK73 w Kołaczycach

PODKARPACIE. Dziś we wczesnych godzinach porannych na odcinku drogi krajowej nr 73 Pilzno - Jasło doszło do tragicznego wypadku. Samochód ciężarowy potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył.

Reklama