RZESZÓW. Firma poszukuje pracowników o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.
Pomimo kryzysu gospodarczego wywołanego przez pandemię, firma BSH, lider wśród producentów AGD, z miesiąca na miesiąc notuje wzrost sprzedaży, a tym samym wzrost zatrudnienia we wszystkich fabrykach w Polsce.
Wolne miejsca pracy są również w fabryce małego AGD w Głogowie Małopolskim, gdzie koncern produkuje m.in. odkurzacze marki Bosch oraz ekspresy do kawy Tassimo. Poszukiwani są pracownicy o wykształceniu i doświadczeniu technicznym, inżynierów oraz osób do pracy w magazynie z uprawnieniami UDT.
Jak zapewnia koncern, pracownicy podrzeszowskiej fabryki mogą liczyć na bardzo dobre warunki pracy.
- Produkcja w Rzeszowie prowadzona jest zgodnie z najwyższymi standardami pracy i z poszanowaniem wysokich wymagań bezpieczeństwa, charakterystycznych dla Grupy BSH. Zakład w Głogowie Małopolskim oferuje świetnie zorganizowane stanowiska pracy, dogodne połączenie komunikacyjne, znakomicie wyposażone kąciki socjalne, kantynę na terenie zakładu oraz przyjazną atmosferę pracy w oparciu o wartości BSH – mówi Andrzej Maślak, Head of Public Relations w BSH.
PODKARPACIE. Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku, do którego doszło na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Kędzierz, niedaleko Dębicy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na realizację odcinka drogi ekspresowej S19 Jawornik - Lutcza. Wybrano ofertę konsorcjum Gülermak i Budimex za kwotę ponad 1,9 mld zł. - Przy...
PODKARPACIE. Od rana podkarpaccy strażacy podjęli blisko 100 interwencji w związku z burzami i silnymi opadami deszczu jakie przeszły nad regionem. Na szczęście nikt nie został ranny. IMGW zapowiada na dzisiaj kolejne...
PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z burzami, jakie spodziewane są na terenie Podkarpacia.
ŁAŃCUT. W Muzeum – Zamku w Łańcucie można oglądać wiedeński fortepian koncertowy z 1882 r. Kiedyś należał do łańcuckiego pianisty i kompozytora Teodora Leszetyckiego. To na nim nauki pobierali m.in. Ignacy Jan...
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz