Rzeszów - Poniedziałek, 14.07.2025
Reklama

Wypadek autokaru z turystami w Makowej

Dodano: /

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych
fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych

PODKARPACIE. Autokar z około 40 pasażerami wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do wypadku doszło około godz. 10:30, w miejscowości Makowa w powiecie przemyskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca autobusu wycieczkowego który jechał z Arłamowa, najprawdopodobniej podczas wymijania z samochodem ciężarowym, wypadł z drogi i wjechał do rowu. Podróżujący, którzy znajdowali się w autokarze o własnych siłach opuścili pojazd.

Osobom poszkodowanym ratownicy medyczni i strażacy udzielili pomocy na miejscu. Żaden z pasażerów nie wymagał hospitalizacji. Wszyscy uczestnicy zostali przewiezieni do hotelu.

Jak informował serwis remiza.pl, w pierwszej chwili na miejsce zdarzenia zostały skierowane trzy śmigłowce LPR z baz w Krakowie, Kielcach i Sanoku. Jednak zanim dotarły na miejsce, zostały odwołane.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: KMP w Przemyślu, KW PSP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń w tym roku [11.03.2021]

 PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 970 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [10.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 976 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 189 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ptasia grypa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W gminie Ostrów stwierdzono ognisko grypy ptaków. To pierwsze ognisko HPAI w 2021 r. w województwie podkarpackim.  

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [8.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 431 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 2 osób, miały choroby współistniejące.

Podkarpacie

Wypadek autokaru na A4 w Lutkowie. 5 osób zginęło na miejscu

PODKARPACIE. Autokar wiozący obywateli Ukrainy, wpadł do rowu. Autokarem podróżowało 57 osób, 5 zginęło na miejscu. Ranni trafili do podkarpackich szpitali.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarły 22 osoby [5.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1008 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. W samym Rzeszowie odnotowano 221 zakażeń. Zmarły 22 osoby, z których 21 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

941 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [4.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 500 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Reklama