Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Wypadek na A4 w Łańcucie. Utrudnienia w ruchu

Dodano: /

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

ŁAŃCUT. Do wypadku doszło około godz. 8:40. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Ranna została jedna osoba.

Zdarzenie miało miejsce na 590 kilometrze odcinka autostrady A4 węzeł Rzeszów Wschód - węzeł Łańcut, w kierunku Korczowej.

Ze wstępnych informacji jakie podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Prawy oraz lewy pas ruchu są wyłączone z użytkowania. Ruch odbywa się pasem awaryjnym.

W wypadku ranna została jedna osoba.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:30.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 600 zakażeń, 20 zgonów [16.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 617 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 85 ponownych zakażeń. 

Podkarpacie

Kolejny odcinek Via Carpatia w realizacji. Powstanie ponad kilometrowa estakada

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku Babica – Jawornik.

Podkarpacie

Podkarpacka policja podsumowała „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 28 tys. kierowców

PODKARPACIE. Zakończyły się dwudniowe działania policjantów na podkarpackich drogach, mające na celu eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. 

Podkarpacie

Dworzec kolejowy Stalowa Wola Rozwadów zostanie przebudowany

PODKARPACIE. Głównym celem przebudowy dwroca jest przywrócenie historycznego piękna elewacji budynku i podniesienie standardu obsługi podróżnych. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [15.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na przedostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Tuszymie. Szynobus potrącił pieszego

PODKARPACIE. W Tuszymie w powiecie mieleckim szynobus potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu. Policja ustala jego tożsamość.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [14.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 308 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 25 ponownych zakażeń. Wyzdrowiało 1481 osób. Nie odnotowano zgonów.  

Podkarpacie

Tragedia w Trześniowie. Zabił 92-latkę i podpalił jej dom, aby zatrzeć ślady

PODKARPACIE. Policjanci z Brzozowa wyjaśnili okoliczności pożaru domu w Trześniowie, w którym zginęła 92-letnia kobieta. Jak się okazało, przyczyną jej śmierci nie był pożar.

Reklama