Rzeszów - Środa, 01.07.2026
Reklama

Wypadek na autostradzie A4 w Gniewczynie Łańcuckiej. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dodano: 30.06.2026 r. / Redakcja

Wypadek na A4 w Gniewczynie Łańcuckiej / fot. KPP Przerworsk
Wypadek na A4 w Gniewczynie Łańcuckiej / fot. KPP Przerworsk

PODKARPACIE. Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na autostradzie A4 w Gniewczynie Łańcuckiej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą najechał na tył hyundaia. Ranni — kierowca i pasażer — trafili do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło wczoraj przed godz. 14:00. Dyżurny przeworskiej jednostki policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na autostradzie A4, na wysokości Gniewczyny Łańcuckiej.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, kierujący toyotą, prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim hyundaia i najechał na jego tył.

W wyniku zderzenia ranne zostały dwie osoby — 38-letni kierowca oraz 27-letni pasażer hyundaia. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący obydwoma pojazdami byli trzeźwi.

Funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.


Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

43-latek miał 4 promile jadąc samochodem. Zasnął na środku drogi

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który na środku drogi zatrzymał swojego volkswagena i uciął sobie drzemkę.

Podkarpacie

Trwa budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska [FOTO]

PODKARPACIE. Trwają prace budowlane związane ze stworzeniem 15-kilometrowej obwodnicy Niska i Stalowej Woli. 

Podkarpacie

Bieszczadzkie żubry cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem

PODKARPACIE. W tym roku na spotkanie z bieszczadzkimi żubrami wybrało się 204 tys. osób.

Podkarpacie

Otwarto obwodnice Kolbuszowej

PODKARPACIE. Oficjalne otwarcie obwodnicy odbyło się 6 grudnia.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów. Do szpitala trafiło 8-miesięczne dziecko

PODKARPACIE. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem uderzyła w tył jadacego przed nią samochodu marki renault master.

Podkarpacie

Od 6 grudnia obowiązkowa „jazda na suwak” i „korytarz życia”

PODKARPACIE, POLSKA. 6 grudnia 2019 r. wchodzą w życie przepisy dotyczące „korytarza życia” oraz jazdy zgodnie z zasadą zamka błyskawicznego – tzw. jazdy na suwak.

Podkarpacie

Andrzej Duda odwiedzi Podkarpacie. Prezydent RP złoży wizytę w Brzozowie i Dubiecku

PODKARPACIE. 9 grudnia 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedzi województwo podkarpackie.

Reklama