Rzeszów - Wtorek, 14.10.2025
Reklama

Wypadek na autostradzie A4 w Woli Dalszej. Samochód wypadł z drogi

Dodano: 11.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

Do wypadku doszło około godz. 7:30 na odcinku autostrady A4 pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem, na wysokości Woli Dalszej. Ranne zostały dwie osoby.

Osobowy volkswagen zjechał z jezdni i uderzył w bariery energochłonne. Jak informuje Polskie Radio Rzeszów, samochodem podróżowały dwie kobiety, kierująca oraz pasażerka. Obydwie trafiły do szpitala.

W miejscu zdarzenia zablokowany jest pas wolny i awaryjny. Ruch odbywa się pasem szybkim. Według informacji podanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:30.


Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 11.10.2025, godz. 22:07
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 783 903 941

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

71-latka oszukana metodą "na córkę". Straciła dorobek swojego życia

PODKARPACIE. 71-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, uwierzyła oszustce podającej się za jej córkę i straciła około 82 tys. zł.

Podkarpacie

Nisko: Dwóch mężczyzn śmiertelnie porażonych prądem

PODKARPACIE. Dwaj mężczyźni, podczas podcinania wierzchołków drzew w pobliżu linii wysokiego napięcia, zostali śmiertelnie porażeni prądem.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK28 w Trzcinicy. Kierowca zasnął za kierownicą

PODKARPACIE. W miejscowości Trzcinica w powiecie jasielskim zderzyły się dwa samochody ciężarowe. W wypadku ucierpiała jedna osoba. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godz. 11:00.

Podkarpacie

Wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód, zginął na miejscu

PODKARPACIE. 81-mieszkaniec gminy Laszki, prowadząc rower poboczem, wszedł wprost pod nadjeżdżającego volkswagena. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Tymczasowe kontrole na granicy polsko-słowackiej

PODKARPACIE. O północy tymczasowo przywrócono kontrole graniczne na granicy polsko - słowackiej. Kontrole prowadzone są na kierunku wjazdowym do Polski. Granice można przekroczyć tylko w wyznaczonych miejscach.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Tryńczy. Dachował opel, kierowca nie żyje

PODKARPACIE. 70-letni kierowca opla, stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i dachował. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł. 57-pasażerka pojazdu trafiła do szpitala.

Podkarpacie

"Historia zapisana w drzewach". Święto Parku w Łańcucie

LAŃCUT. Muzeum-Zamku w Łańcucie zaprasza na historyczny piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tegoroczne Święto Parku odbędzie się pod hasłem „Historia zapisana w drzewach”.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na łańcuckim odcinku A4. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. 71-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło dziś rano na łańcuckim odcinku autostrady A4, w kierunku Przeworska.

Reklama