Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Wypadek na DK28 w Rymanowie. Utrudnienia w ruchu

Dodano: 04.01.2023 r.

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Do godz. 11:00 mogą potrwać utrudnienia w ruchu na odcinku drogi krajowej nr 28 w Rymanowie. Doszło tam do wypadku z udziałem pieszej. Wprowadzono ruch wahadłowy.
 
Do zdarzenia doszło godz. 8:00 na ul. Bieleckiego w Rymanowie. Z ustaleń Policji wynika, że 35-letni kierowca mercedesa, jadąc w kierunku Sanoka potrącił 16-letnię dziewczynę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.
 
Ranna 16-latka przetransportowana do szpitala. Kierowca mercedesa był trzeźwy.
 
Policjanci pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia. W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11:00.

 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

9-latek na rowerze potrącony przez samochód. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło w miejscowości Przybówka w powiecie krośnieńskim. Życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W środę możliwe burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alert obowiązuje od godz. 11:00 do godz. 22:00. Prognozowane są burze, miejscami z gradem. Towarzyszyć im będą silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje 73-letni pieszy

PODKARPACIE. 73-letni mężczyzna, podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych, został śmiertelnie potrącony przez kierującego seatem. Policja ustala szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Jeszcze więcej gondoli i atrakcji w ośrodku PKL Solina

PODKARPACIE. W ośrodku turystycznym Grupy PKL w Solinie zamontowane zostały dodatkowe gondole. Latem do dyspozycji turystów będzie ich aż 34, co wpłynie na lepszy komfort podróżujących oraz krótszy czas oczekiwania na tę...

Podkarpacie

22-latek uderzył skodą w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 22-letni kierowca skody stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna odniósł ciężkie obrażenia i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.

Podkarpacie

Paralotnia runęła na ziemię. Nie żyje 44-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Knapy w powiecie tarnobrzeskim. 

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Leżajska. Nie żyją 2 osoby

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Reklama