Rzeszów - Wtorek, 28.05.2024
Reklama

Tragiczny wypadek na DW871 w Grębowie. Nie żyje 24-letni mężczyzna

Dodano: 21.03.2024 r.

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu
PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś rano w Grębowie. 24-letni kierowca volkswagena zderzył się z pojazdem ciężarowym. Młody mężczyzna zmarł w szpitalu. W miejscu zdarzenie występują utrudnienia, które mogą potrwać do godz. 16:00.

Do wypadku doszło około godz. 10:00 na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola - Tarnobrzeg w miejscowości Grębów w powiecie tarnobrzeskim. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że 24-letni kierowca volkswagena, na zakręcie drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w samochód ciężarowy. Następnie osobówka wpadła do rowu. Z kolei ciężarówka zjechała się na lewy pas. Jadący nim 43-letni kierowca toyoty, w celu uniknięcia zderzenia, zjechał na pobocze i wpadł do rowu.

24-letni kierowca volkswagena został przetransportowany do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.  

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu, droga jest zablokowana w obu kierunkach. Wprowadzono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16:00.

 
Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Markowej. Nie żyje 20-letnia kobieta

MARKOWA. 20-letnia kobieta kierująca fordem, uderzyła w bariery ochronne, wpadła do przydrożnego rowu i dachowała. Niestety, jej życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Książnicach. Kobietę przygniótł ciągnik rolniczy

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na prywatnej posesji w miejscowości Książnice w powiecie mieleckim. 70-kobieta został przygnieciona przez ciągnik. Pomimo reanimacji, kobieta zmarła.

POLICYJNA AKCJA

„(Nie)trzeźwy poranek” na podkarpackich drogach. Zatrzymano ponad 50 kierowców

PODKARPACIE. Blisko 11 tys. skontrolowanych kierowców, 52 osoby po spożyciu alkoholu - to bilans wczorajszych działań podkarpackich policjantów na drogach regionu.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW dla Podkarpacia. W czwartek burze, ulewny deszcz i wiatr

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne w tym tygodniu ostrzeżenie przed burzami, jakie spodziewane są na Podkarpaciu. Burzom będzie towarzyszył silny wiatr, deszcz oraz miesiącami grad.

DACHOWANIE FIATA

Tragiczny wypadek w Goliszowcu. Nie żyje 20-letni kierowca

PODKARPACIE. Na trasie z Goliszowca do Rzeczycy Długiej w powiecie stalowowolskim doszło do tragicznego wypadku. 20-letni kierowca fiata stracił panowanie nad autem i dachował. Niestety, zmarł w szpitalu. Trwa wyjaśnianie przyczyn tego...

BURZE, WIATR i ULEWNY DESZCZ!

IMGW wydał ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego woj. podkarpackiego

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z prognozowanymi burzami na terenie całego województwa podkarpackiego.

ŚMIERTELNY WYPADEK

Dachowanie samochodu na DW881 w Medyni Głogowskiej. 1 osoba nie żyje

MEDYNIA GŁOGOWSKA. Na drodze wojewódzkiej nr 881 w Medyni Głogowskiej dachował samochód, którym podróżowały trzy osoby. Wszystkie trafiły do szpitala. Niestety jedna z nich, 87-letnia pasażerka zmarła.

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej

Będzie bezpieczniej dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ponownie ogłosiła przetarg na poprawę bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych na DK9 w Głogowie Małopolskim. Inwestycja wykonana zostanie w systemie projektuj-buduj.

Reklama