Rzeszów - Piątek, 18.07.2025
Reklama

Wypadek na DK77 w Tryńczy. Utrudnienia w ruchu

Dodano: /

fot. KPP w Przeworsku
fot. KPP w Przeworsku

PODKARPACIE. Do godz. 12:00 mogą potrwać utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Tryńcza. Doszło tam do zderzenia dostawczego mercedesa z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci kierują na objazdy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Tryńcza. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Droga krajowa nr 77 jest zablokowana, funkcjonariusze kierują na objazdy.

Do wypadku doszło około godz. 8:00. Pracujący na miejscu policjanci, ustalili wstępnie, że 22-latek kierujący mercedesem sprinterem, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z audi. W samochodzie podróżowały dwie 19-letnie kobiety. Obydwie zostały ranne i zostały przewiezione do szpitala.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci pracują na ustaleniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Droga krajowa nr 77 relacji Jarosław – Nisko jest zablokowana. Wyznaczono objazdy. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 12:00.

Źródło: KPP w Przeworsku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 100 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 8 osób [31.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 112 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [1.04.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 104 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 13 ponownych zakażeń. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [30.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 163 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 22 ponowne zakażenia. Zmarły 3 osoby. Przybyło 215 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Leżajsku. Traktor przygniótł mężczyznę

LEŻAJSK. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na jednej z posesji w Leżajsku. 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4 w Żyrakowie. Nie żyje 59-letnia motocyklistka

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A4 w Żyrakowie. 59-letnia motocyklistka uderzyła w bariery energochłonne. Zginęła na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 50 zakażeń koronawirusem, w tym jedno ponowne zakażenie. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Wyzdrowiało kolejne 213 osób.  

Podkarpacie

Zamontowano wagony kolei widokowej w Solinie. Otwarcie ośrodka już latem

SOLINA. Zakończono kolejny, ważny etap budowy nowej atrakcji turystycznej  w Solinie. Zamontowano 25 nowoczesnych wagonów kolei widokowej, pochodzących ze szwajcarskiej fabryki.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [24.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 197 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Reklama