Rzeszów - Wtorek, 24.03.2026
Reklama

Wypadek na DK94 w Łańcucie utrudnienia w ruchu

Dodano: 20.03.2026 r. / Redakcja

Wypadek na DK94 w Łańcucie / fot. KPP w Łańcucie
Wypadek na DK94 w Łańcucie / fot. KPP w Łańcucie

ŁAŃCUT. Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w piątkowy poranek na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. Na miejscu pracują służby, a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło około godz. 9.30 na ul. Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem osobowym marki Peugeot, jadącym drogą krajową nr 94.

W wyniku wypadku ranna została pasażerka osobówki. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Jak informują funkcjonariusze, obaj kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz strażacy. Występują utrudnienia na jezdni w kierunku Rzeszowa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia potrawją co najmniej do godz. 11:00.


Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

900 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 23 osoby [8.12.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 900 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Ostatniej doby odnotowano 23 zgony w wyniku zakażenia koronawirusem, w tym 21 z nich dotyczyło osób z chorobami współistniejącymi.

Podkarpacie

Trudne warunki drogowe na Podkarpaciu. Policjanci apelują o ostrożność

PODKARPACIE. Padający śnieg, śliska i mokra nawierzchnia od rana uprzykrzają życie kierowcom. Policja apeluje o dostosowanie prędkości do trudnych warunków na drogach Rzeszowa i Podkarpacia.

Podkarpacie

Blisko 30-kilometrowy odcinek S19 oddany do ruchu

PODKARPACIE. Kierowcy mogą już korzystać z nowej drogi szybkiego ruchu, łączącej Rudnik nad Sanem z Łowiskiem. Do użytku oddano 28-kilometrowy odcinek drogi S19, będącej częścią trasy Via Carpatia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 800 zakażonych, 30 zgonów [7.12.2021]

PODKARPACIE. MZ potwierdziło 789 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 810 osób wyzdrowiało. W wyniku zakażenia COVID-19 zmarło 30 osób.

Podkarpacie

Troje rannych po wypadku na przejeździe kolejowym. Ciężarówka zderzyła się z szynobusem

PODKARPACIE. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Jadachach (pow. tarnobrzeski) ciężarówka zderzyła się z szynobusem relacji Rzeszów – Lublin. Ranni zostali maszynista i dwoje pasażerów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 360 nowych zakażeń, brak zgonów [6.12.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 365 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 1046 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Rusza 13. edycja "Świeć się z Energą". Które miasto zaświeci się najładniej na Podkarpaciu?

W najbliższy piątek rusza coroczny plebiscyt Energi, w którym wybierane są miasta z najpiękniejszymi iluminacjami świątecznymi. Głosujący zadecydują też, dokąd trafią nagrody o wartości 200 tys. zł. Akcji towarzyszy konkurs fotograficzny.

Podkarpacie

Będzie więcej połączeń z Mielca do Dębicy. Od 2022 modernizacja kolejnego odcinka L25

PODKARPACIE. PKP PLK dokonało wyboru oferty na rewitalizację odcinka kolejowego z Mielca do Padwi Narodowej. Prace ruszą w przyszłym roku i potrwają do 2023.

Reklama