Rzeszów - Poniedziałek, 11.05.2026
Reklama

Wypadek na DK94 w Łańcucie utrudnienia w ruchu

Dodano: 20.03.2026 r. / Redakcja

Wypadek na DK94 w Łańcucie / fot. KPP w Łańcucie
Wypadek na DK94 w Łańcucie / fot. KPP w Łańcucie

ŁAŃCUT. Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w piątkowy poranek na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. Na miejscu pracują służby, a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło około godz. 9.30 na ul. Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem osobowym marki Peugeot, jadącym drogą krajową nr 94.

W wyniku wypadku ranna została pasażerka osobówki. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Jak informują funkcjonariusze, obaj kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz strażacy. Występują utrudnienia na jezdni w kierunku Rzeszowa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia potrawją co najmniej do godz. 11:00.


Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Jedziesz na wakacje? Sprawdź listę utrudnień na drogach krajowych Podkarpacia

Rzeszowski Oddział GDDKiA opublikował listę największych utrudnień, jakie będą występować w okresie wakacyjnym na drogach krajowych Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarły kolejne 3 osoby [6.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono łącznie 774 przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Awaryjne lądowanie na prywatnej posesji. Samolot uderzył w garaż

PODKARPACIE. Mały samolot z powodu awarii wylądował na prywatnej posesji, uderzył w garaż i uszkodził zaparkowany samochód. 69-letni pilot wyszedł o własnych siłach.

Podkarpacie

W Sędziszowie Małopolskim otwarto nowy dworzec kolejowy

PODKARPACIE. Pasażerowie mogą już korzystać z nowoczesnego, proekologicznego dworca w Sędziszowie Małopolskim. 

Podkarpacie

12 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało [3.07.2020]

PODKARPACIE. Blisko 700 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś 12 nowych, w tym dziecko. 10 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Burze z gradem znowu przejdą przez Podkarpacie

​Ciemne chmury znów zbierają się nad Podkarpaciem. IMGW ostrzega przed burzami z gradem i opadami deszczu.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków, 11 osób wyzdrowiało, 1 zmarła [2.07.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 11 osób wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Od 1 lipca zniesienie ograniczenia tonażowego na moście w Huzelach

PODKARPACIE. W weekendy ruch będzie odbywał sie dwukierunkowo.

Reklama