Rzeszów - Niedziela, 21.06.2026
Reklama

Wypadek na DK94 w Łańcucie utrudnienia w ruchu

Dodano: 20.03.2026 r. / Redakcja

Wypadek na DK94 w Łańcucie / fot. KPP w Łańcucie
Wypadek na DK94 w Łańcucie / fot. KPP w Łańcucie

ŁAŃCUT. Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w piątkowy poranek na drodze krajowej nr 94 w Łańcucie. Na miejscu pracują służby, a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło około godz. 9.30 na ul. Piłsudskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem osobowym marki Peugeot, jadącym drogą krajową nr 94.

W wyniku wypadku ranna została pasażerka osobówki. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Jak informują funkcjonariusze, obaj kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz strażacy. Występują utrudnienia na jezdni w kierunku Rzeszowa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia potrawją co najmniej do godz. 11:00.


Źródło: KPP w Łańcucie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

31-latek chciał sobie dorobić sprzedając narkotyki. Wpadł podczas kontroli

DĘBICA. Przesłuchany w charakterze podejrzanego Maciej S. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

Podkarpacie

13 mln zł na drogi trafiło w ręce samorządowców z Podkarpackich gmin

PODKARPACIE. Pieniądze zostana przeznaczone na budowę i modernizację dróg dojazdowych, zakup sprzętu do pomiaru gruntów oraz odkrzaczanie gruntów rolnych.   

Podkarpacie

Najpierw potrącił rowerzystę, później wyszedł z samochodu i pieszo opuścił miejsce wypadku

PODKARPACIE. Kierowca bmw potrącił rowerzystę i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Podkarpacie

Rozpoczęła się budowa obwodnicy Stalowej Woli i Niska

PODKARPACIE. Zakończenie budowy planowane jest w marcu 2021 r.

Podkarpacie

Nie zapanował nad spadochronem. 27-latek upadł na murawę lotniska

KROSNO. Instruktor spadochronowy podczas lądowania doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Podkarpacie

Zatrzymano motorowerzystę z ponad czterema promilami alkoholu

PODKARPACIE. W sobotę, kierujący motorowerem próbował uniknąć kontroli policyjnej w Jarocinie.

Podkarpacie

Zmniejsza się liczba kin na Podkarpaciu. Wzrasta jednak liczba seansów i widzów

PODKARPACIE. Na jeden seans filmowy w podkarpackich kinach w 2018 roku przypadało 25 widzów.

Podkarpacie

Grozi mu do 3 lat za znęcanie się nad psem. Zwierzę miało wrośnięty w szyje łańcuch

PODKARPACIE. Pies uwiązany był na krótkim łańcuchu, który wrósł mu w szyję. Zamiast budy miał tylko prowizoryczne schronienie.

Reklama